2733
2739

خوشگلا سلام 🌹🌹

بیاین براتون با دل شکسته و خونم سوره کوثر بخونم هدیه ب امام حسین ع و حضرت عباس ع و اولاد هاشون و امام زمانمون عج برا خشنودی و تعجیل در ظهورشون💖💖

حتما پست بذارید ک ببینم و بخونم🌹🌹

اگر من لایق دونستین دعام کنید حال عشقم زودتر خوب بشه😭😭 تا بعد ۷سال سختی بتونیم با هم ازدواج کنیم😢😢

اسمم یگانه است🌹التماس دعا🌹

وانیا...آرامش

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست.از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.خالقِ گزارش کار شبانه در نی نی سایت.برای شادی روحم صلوات بفرست لطفاً.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اسمم نورالهدی هستش واسم دعا کن لطفا هر چی بصلاحمه پیش بیاد 

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام سلام 😍خوبین منم خوبم بیاین خودمو واستون معرفی کنم اسمم نورالهدی و متولد ۸۲هستم سال ۹۸ ازدواج کردم 😍سال ۹۹/۵/۲۹تستم مثبت شد ومن بهترین حس دنیا رو تجربه کردم ۹۹/۵/۳۰ازمایشم مثبت شد جان مادر خوش اومدی به زندگیمون 😍😍۱۴۰۰/۲/۱۰دخترم عشق دلم بدنیا اومد مادر فدات بشه زایمان سختی داشتم ولی گذشت .....پنج ماهگی دخترم اقدام کردم اخه من عاشق بچم هر روز دعا و نذر و دکتر ولی .....در۱۲محرم۱۴۰۱ دونستم تخمدانهام داغونن ومن شانس بارداریم کمه😢میشه واسم دعا کنید خواهرهای گلم ممنونتون میشم انشاالله حاجت روا بشید اخه الان تقریبا دوسال رفت بشه ومن نشدم حالم خیلی بده 😢 توکلم به خداست خدایا نا امیدم نکن اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه .... در تاریخ ۱۴۰۲/۹ دکترم  بهم گفت تو باردار نمیشی متاسفم ولی من امیدم به خداست ودر تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۰رفتم سونو گفت تو تنبلی تخمدان نداری وسالمی ویه فولیکول خوب هم داررری خدایاااااا شکرررت من مطمئنم تا عید نوروز ۱۴۰۳باردارررررم😍😍😍خدایاشکرررررت من عید نوروز ۱۴۰۳ باردارمممم😍😍میشه واسم دعا کنید سالم به دنیا بیاد؟

@منتظرررررظهور    فرزانه گلم

@سیلواناااااز    سمانه مهربونم

@eliott93     شیدای مهربونم

@1rose21   نرگس گلی

@zahrabanoo1400    زهرای عزیزم

خواهرای گلم سلام

دلم براتون خیلی تنگ شده بود😘😘😘

به نیت مادر شدنتون سوره ‌کوثر میخونم تنتون سالم و دلتون خوش🌹🌹🌹🌹🌹التماس دعا

2738
ب نیت شما خوندم🌹🌹

ممنونم.🥰

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست.از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.خالقِ گزارش کار شبانه در نی نی سایت.برای شادی روحم صلوات بفرست لطفاً.

🙏🏻

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2706