2737
2734
عنوان

خیلی لاغرم برم دکتر غدد یا تغذیه

455 بازدید | 8 پست

سلام

بچه ها خیلی لاغرم قدم ۱۵۶ وزنم ۳۸ کم کاری تیروئید هم دارم 

بنظرتون برم دکتر غدد برا چاق شدنم دارو میده تجربه ای دارین؟؟ نمیتونم هم برم غدد هم تغذیه🥺

تا حالا تو امضا یا تاپیک نگفتم برام صلوات بفرستین و این حرفا...! ولی الآن بہ جایۍ رسیدم و تو شرایطیم کہ حاضرم بہ عالم و آدم بگم برام دعا کنین و صلوات بفرستین😔 نہ میتونم این راهو برگردم نہ میتونم ادامہ بدم!😔💔

از تیروییدت هستش .

میخوای چاق شی برو غدد .

ولی من فکر کنم زیاد فایده نداشته باشه .

منم لاغر بودم تیرویید و...نداشتم . 

بعد ۳۰ سالم که یکم فکرم راحت شد چاق شدم 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر تغدیه و باشگاه برنامه ورزشی غذایی کامل 

تیروییدم چی پس

تا حالا تو امضا یا تاپیک نگفتم برام صلوات بفرستین و این حرفا...! ولی الآن بہ جایۍ رسیدم و تو شرایطیم کہ حاضرم بہ عالم و آدم بگم برام دعا کنین و صلوات بفرستین😔 نہ میتونم این راهو برگردم نہ میتونم ادامہ بدم!😔💔
2731
از تیروییدت هستش . میخوای چاق شی برو غدد . ولی من فکر کنم زیاد فایده نداشته باشه . منم لاغر بودم ...

آخه دکتر پیشنهاد داد برم غدد نمیدونم چیکار کنم

اونو که میشه کنترل کرد 

با قرص حل میشه درسته

2740

خب معلومه غدد چون سلامت الان مهم تره برو غددبهت  قرص میده در کنارش روغن سیاهدانه خوب یاد کن شب ها زیر گلوت اونجا که غده تیرویید هست رو ماسازبده قشنگ تا ۴۰ ب انکارو بکن و نمک دریا رو جایگزین نمکمصرفی کن 

برای چاقی میتونی خودت برنامه رغذایی از نت بگیری و خودتو چاق کنی کالری مصرفیت باید زیاد بشه 

ع