2737
2734

هستی

شکرگزار باش به خاطر داشتن چیزایی که شاید دست کم بگیری مثل تن سالمت، خانوادت، سقف رو سرت وخیلی چیزای دیگه... بیاید به همدیگه انرژی مثبت بدیم و حال همو خوب کنیم (درسته این دنیا داره روز به روز ترسناک تر میشه ولی چاره ای نیست باید زندگی کرد دیگه 🌱🙂) واینکه لطفا برای رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی؟(بفرس دیگه خسیس بازی درنیار😐😂) درضمن بنده یک عدد کیدرامر و کیپاپر هستم 🤭        

سلام مهربونم 

من دخالت نمیکنمااا

اما خواهرانه بهت میگم دل مهربونم به این حرف های بی اساس خوش نکن💕

ممنون میشمدر حقم بخونید: اللهم ارزقنا شهادت فی سبیل#ارمانخدایا مرا با نام امیدی از خودت امتحان نکن!💫دایا تورا برای آنچه از حکمتت ندارم و آنچه از رحمتت دارم سپاسگزارم🌱 من هیچ خصومتی با شمایی که داری با من بحث می‌کنی ندارم عزیزِجان شما با هر عقایدی برای من محترم هستی🤎🌻 تو این دنیا دوتا کار رو نمیشه با هم انجام داد! یا باید فکر و خیال کردیا زندگی... 🧚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه چیز بگم 😁

من قبل  اومدن  نتیجه  کنکورم  همه اش از حس  ششمیا می پرسیدم   چی میارم  از بین رشته  های  که  میگفتم  

هر کی  یه  چیز  میگفت  

آخرش  رشته  ای آوردم  که  نه  خودم بهش  فکر  کرده  بودم  نه  هیچ  کدوم  از حس  ششمیا  گفته  بودن  

لطفا یه صلوات واسه رسیدنم به پزشکی و ناجی بودنم تو این راه بفرست اگه راضی بودی ♥️
2731
2740
یه چیز بگم 😁 من قبل  اومدن  نتیجه  کنکورم  همه اش از حس  ششمیا می پرسیدم ...

عه مبارکت ⁦❤️⁩⁦❤️⁩

میشه اگه امضامو دیدی یه ثانیه چشماتو ببندی از خدا بخوای کمکم کنه ؟! 😃🌱 ممنونم گشنگم
واسه سرگرمی میپرسم میدونم الکیه😂

اره  بابا 😁❤️

آخه  واقعا  یه  سری  سوالا  هستن  ما  ازشون  می پرسیم 

دوست داریم  اون  چیزی  که  تو  ذهن مون  هست  رو بگن تاخوشحال  بشیم 

بعد  یه  چیز   خلاف  اون  میگن  کلی  ذهنت  درگیر  میشه 

خود  من  که  خیلی  اذیت  میشدم  

دیگه  هیچ  وقت  نمی  پرسم  در هیچ  زمینه ای

لطفا یه صلوات واسه رسیدنم به پزشکی و ناجی بودنم تو این راه بفرست اگه راضی بودی ♥️