2733
2739

سلام بچه ها تاپیک و فقط برا دوستایی ک قبولش دارن زدم بحرفیم با هم دیگه  اونا ک اعتقاد ندارن ب خودشون احترام بزارن نیان🙏🌺

خب بچه ها چ جوری نتیجه گرفتین چ تکنیکی وچی بود موضوع؟ ازتسلا ام کسی نتیجه دیده ؟ تسلا و ساب

بزرگترین کمکی که میتونم به بچم کنم اینه که هیچ وقت بچه دار نشم.🙂

لایک کنید

بهترین رفیقم خدامه کسی که با جون و دل به حرفام گوش میده کسی که تو حال خوبی و بدیام کنارم بوده هرلحضه وجودشو تو زندگیم حس کردم خدایا بابت نگاه پرمهرت شکر بهت اعتماد دارم🫂❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ساب نتیجه میده  به تسلا اعتقاد ندارم با عرض پوزش

خواهش  گلم از چ  سابی نتیجه دیدی؟ 

ببین من میگم آدم ب هرچی باور داشته باشع میشه همون.

چند وقت گوش دادی؟

خواهش  گلم از چ  سابی نتیجه دیدی؟  ببین من میگم آدم ب هرچی باور داشته باشع میشه همون ...

۱۰ روز پاکسازی چاکرا

ببین ساب هم خیلی خیلی جزئی با گذر زمان نتیجه میده ولی تسلا خدایی منطقی نیست 

میشه اگه امضامو دیدی یه ثانیه چشماتو ببندی از خدا بخوای کمکم کنه ؟! 😃🌱 ممنونم گشنگم
ساب نتیجه میده  به تسلا اعتقاد ندارم با عرض پوزش

میدونی ساب باید خیلی آب خورد باهاش منم از چند روز دیگه توراهم همش میگم گوش بدم بعد از اون ور دسشویی کجا برم🤣

۱۰ روز پاکسازی چاکرا ببین ساب هم خیلی خیلی جزئی با گذر زمان نتیجه میده ولی تسلا خدایی منطقی نیست&nb ...

پاکسازی چاکرا چیه؟ آخه گلم تسلا ام دیدم نتیجه دیدن ببین من رهایی و عشق ب خود دوتا بوستر باید بگوشم هر کدوم نیم ساعت از اون ور همش مهمون میاد نمی‌رسم😑😭از طرفی ام طولانی خسته میشم😑ولی حتما می‌خوام گوش بدم چیکار کنم ب نظرت؟ ب جز اینا یه رهایی دیدم قربانی ساخته.میخوام اونم بکوشم

2738
خودم از ساب نتیجه دیدم مطمعنم بازم میبینم

چه سابی نتیجه دیدید

بهترین رفیقم خدامه کسی که با جون و دل به حرفام گوش میده کسی که تو حال خوبی و بدیام کنارم بوده هرلحضه وجودشو تو زندگیم حس کردم خدایا بابت نگاه پرمهرت شکر بهت اعتماد دارم🫂❤️
ب منم بگید یادم بوید

عزیزم بخون پستارو❤️قانون جذب واقعیه ساب موسیقی هست که توش پیام داره ک ما خود آگاه دریافت می‌کنه فقط.

باید معتبر باشه ک عقاید بد تلقین نشع

سلام دوست عزیز..من شدیداً اعتقاد وباوردارم .‌.خودم بیشتر باجملات انگیزشی کتاب ۴اثر از فلورانس .نتیجه ...

کمکم میکنی؟ اینا ک گفتی چین؟بعدمثلا برا جذب شخص خاص چی؟

2706