2777
2789
عنوان

خیلی ناراحتم نمیدونم چکار کنم

3869 بازدید | 22 پست
سلام. خواهرم متولد 62ست همیشه ارزوی ازدواج با یه ادم خوب داشتم براش. الان با یه همکارش اشنا شده که خودش خیلی باهاش اوکیه و پسره هم میگه دوشس داره امااااااا پسره سه سال کوچیکتره. مامانم هربار که باهاش حرف میزنم گریه میکنه. ظاهرا خانواده پسره مشکلی ندارن و از خواهرم خوششون اومده . ما هم دیدیمش چهرش معلومه کوچیکتره. معموله چاق و کوتاه قد. موقع استرس یکم زبونش میگیره. میگه مهم نیس اینا. خدایااا موندم چیکار کنم. تجربتون چی میگه
با تو از دریاچه ی نور از دل جنگل گذشتم
گفتی هر عشقی میمیره اما از تو برنگشتم
میخواستم تا دنیا دنیاست ما به عشق هم بنازیم
توی مرز ماه و دریا قصری از صدف بسازیم
طوفان گرفت و چه ساده شکستی
اما چشاتو رو بغضم نبستی
عمرم گذشت و هوز که هنوزه
سلطان قلبم تو هستی تو هستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستام 6 سال بزرگتر از پسر هستن الان 2 تا بچه دارن و زندگی خوبی دارن . الان دیگه دختر و پسر سن براشون مهم نیست مهم درک و فهم دو طرف هست که همدیگر و درک کنن دیگه مسائل پیش پا افتاده فکر نمیکنن .
اگه پسره فهم ودرکش بالا باشه ومرد زندگی باشه 3 سال که چیزی نیس...
احتمالا انسان یگانه مخلوق نگران خدابر روی زمین است..... نگران زندگی/بیمناک ارآینده/ناخشنودازلحظه ی حال/ناتوان درحل مساله ی مرگ وعاجز ازرسیدن به آرامش. (لوئیس توماس)
خیلی نگرانم. حالم خیلی بده. مهندسه. از خودش فقط یه ماشین داره و خیلی خوب خرج میکنه و حتی واسه اولین بار اومد خونمون یه ظرف پیرکس اورد برا دخترم جامدادی اورد. خیلی سعی کرد صمیمی باشه. به خواهرم گفته اختیار زندگیم دست تو... خیلی تو وضعیت بدی هستیم. از حرف مردم میترسم. لکنتش ناراحتم کرده
اما چشاتو رو بغضم نبستی
عمرم گذشت و هوز که هنوزه
عزیزم اگه واقعا هم دیگه رو دوست دارن مخل نشید ایشالا خوشبخت بشن .. ولی برای یه بار و کوتاه فقط به خواهرتون بگید خوب به موضوع لکنت شوهرش فکر کنه .. شوهر منم گاهی بخاطر استرس اینجوری میشه با مخالفت های خانوادم قبولش کردم ولی گاهی خجالت میکشم توو جمع غریبه وقتی لکنت میگیره .. برا خودش هم خیلی سخته ولی با خودم همش میگم مهم خوشبختیه .. شوهرم شاید این مشکل رو داشته باشه ولی عوضش دل مهربونی داره همه دوسش دارن
آتی لکنتش خیلی تو چشمه مگه؟؟؟؟ یا فقط گاهی اوقات اینجور میشه؟؟؟
احتمالا انسان یگانه مخلوق نگران خدابر روی زمین است..... نگران زندگی/بیمناک ارآینده/ناخشنودازلحظه ی حال/ناتوان درحل مساله ی مرگ وعاجز ازرسیدن به آرامش. (لوئیس توماس)
منم شوهرم گاهی اوقات لکنتش میگیره اوائل خیلی خجالت میکشیدم تو جمع....اما انقدر مهربونه وبهم محبت میکنه که دیگه مشکلش به چشمم نمیادآنچنان.
منظورم اینه که مهم خواهرته اگه واقعا دوستش داشته باشه لکنتشم واسش بی اهمیت میشه وشما حساسیت این موضوع رو بردید بالا ....درضمن حتما حتما به خواهرت بگو خوب خوب دررابطه با لکنتش فکراشو بکنه آخه وقتی میری زیر یک سقف بیشتر این گونه مشکلات به چشم میاد.... چون من خودم توعقد چندان مشکل شوهرم به چشمم نمیومد اما تو زندگی مشترک فرق میکنه...... واااااای چقده حرف زدم........
یاس جون ممنون.راستش میگه فقط وقتی استرس داره. دیشب که همش گیر میکرد. خیلی غصه خوردم. به خواهرم میگم اما میگه خیلی مهربونه . میگه اینا ملاک نیس میگم تیپ قیافه حرف زدن . خونه هم که نداره البته باباش گفته میخره اما کووو معلوم نیس
اما چشاتو رو بغضم نبستی
عمرم گذشت و هوز که هنوزه
آتی من ملاکهایه خانوادتون رو نمیدونم که مثلا چطور دامادی باید داشته باشید.... اما من خودم وشوهرم وضع مالیمون نسبت به خواهرایه خودم وخانوادم پایینتره به نسبت....گرچه ما تازه چند ماهه ازدواج کردیم... اما الان شاید به جرات بتونم بگم خواهرام حاضرن پول نداشته باشن اماشوهراشون اخلاقه شوهر منو داشته باشه.... توزندگی درسته مادیات مهمه اما اخلاق خییییییلی مهمه خیییییییییییییییییییییلی.........................
انشالا شما خوشبخت باشی خواهر منم خوشبخت باشه
اما چشاتو رو بغضم نبستی
عمرم گذشت و هوز که هنوزه
2801