2733
2734

دخترم ۱۸ ماهشه دیگه میخوام بگیرمش ازشیر خیلی خیلی وابسته بود کم کم کمش کردم الان دیگه شیر شب و طول روز نمیدم فقط وقتی میخواد بخوابه میدم که بخوابه .چندروزه همش دارم تلاش میکنم با روشهای مختلف بخدابونم جواب نمیده 😔

سعی میکنم توتاپیک هایی که خیلی خلوته شرکت کنم شاید تونستم کمکی بکنم 

خیلی خسته کن بعد خیلی شکمشا پر کن می‌خوابه

من امشب ب پسرم شیر ندادم گذاشتم رو پاهام خوابید خیلی خسته شده بود تو روز اصن نخوابیده بودمش صبحم ۹ بیدار شده بود

🔴لایک نکن🔴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یک سیب یا یک انار رو  ببر زیر گنبد یه مسجد یا جای پاک سوره یاسین بخون فوت کن بهش کلشو بده بخوره تاثیر داره

درآسانی ها خدا را یادکنید♡تادر سختی ها صدایتان برایش آشناباشد😇  خدایاهم دراین دنیا هم دراون دنیا خوشبخت وعاقبت بخیرمون کُن💫🕊                                              ♡ اگه امضاموخوندی از خدا برات خوشبختی وعاقبت بخیری،جیب پرازپول،سلامتی و دلی خوش آرزومندم♡
2728
خیلی خسته کن بعد خیلی شکمشا پر کن می‌خوابه من امشب ب پسرم شیر ندادم گذاشتم رو پاهام خوابید خیلی خست ...

اخه این خیلی بدقلقه . طول روز نخوابه همش نق میزنه بهونه میگیره ‌ . رو پاهم اصلا نمیخوابه متنفره

منم دوهفته است دخترمو از شیر گرفتم ۱۹ ماهشه...خیلی زیاد وابسته بود چسب مشکی زدم روی سینه هام بعد میومد بخوره میگفتم وای لولو برده و....دیگه تا دو سه شب شبا بیدار میشد اب بهش میدادم میخوابوندمش دیگه یادش رفت البته تا یه هفته میومد لباسمو میداد بالا میدید چسب هسته میرفت

فقط بدو با بدتر عوض نکن.مثلا برا اینکه بدون شیر بخوابه بزاری رو پا یا بغل کنی راه ببری یا بزاری ننو. ...

الان یه شیشه شیر پاستوریزه دادم بهش قبلشم شام تاگذاشتم رو تخت ممه خواست تا ندمم یه سره گریه میکنه

2738
منم دوهفته است دخترمو از شیر گرفتم ۱۹ ماهشه...خیلی زیاد وابسته بود چسب مشکی زدم روی سینه هام بعد میو ...

خداروشکر راحت گرفتیش دخترمن اصلا همکاری نمیکنه دعام کن منم بگیرمش

اخه این خیلی بدقلقه . طول روز نخوابه همش نق میزنه بهونه میگیره ‌ . رو پاهم اصلا نمیخوابه متنفره

تو روز ببرش گردش جوری ک اصن وقت بهونه گیری نداشته باشه بعد شب بیهوش میشه

🔴لایک نکن🔴
یک سیب یا یک انار رو  ببر زیر گنبد یه مسجد یا جای پاک سوره یاسین بخون فوت کن بهش کلشو بده بخوره ...

والا اصلا به اینا اعتقاد ندارم

والا اصلا به اینا اعتقاد ندارم

خب پس ب هر روشی که صلاح میدونی بچه اتو از شیر بگیر😘

درآسانی ها خدا را یادکنید♡تادر سختی ها صدایتان برایش آشناباشد😇  خدایاهم دراین دنیا هم دراون دنیا خوشبخت وعاقبت بخیرمون کُن💫🕊                                              ♡ اگه امضاموخوندی از خدا برات خوشبختی وعاقبت بخیری،جیب پرازپول،سلامتی و دلی خوش آرزومندم♡
پسر منم تو هفده ماهکی‌گرفتمش ب شدت وابسته بود  دوروژ سختی میکشی  سعی کن کسی پیشت باشه بب ...

من الان شکر خدا کم کم کمش کردم وابستگیشو مثلا تا دوهفته پیش شبا چهاربار بیدارمیشد الان نه . فقط این مشکل خوابشم حل کنم تموم میشه. راستی بعده اینکه گرفتی عذاب وجدان نکرفتی؟من میگم نکنه زوده . ازطرفی هم خسته شدم هم شیرم کمه

2706