2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جان ؟ البته تموم شده ولی بپرس خوشحال میشم بتونم کمکی کنم

داستان شهریه ثابت چیه؟ من الان قبول شدم ولی معلوم نیستپولش جور بشه برم یا نه، میتونم یه ترم مرخصی بگیرم ؟ اگهمرخصی بگیرم با شهریه پرداخت کنم؟ شهریه چطور قسط بندیمیشه؟ هر ماه باید قسط بدی؟ 

2728
داستان   شهریه   ثابت   چیه؟   من   الان   قبول   ش ...

شهریه وابت پولیه که هر ترم باید بدی و مقدارش وابته حالا یه شهریه متغیرم داریم مه با شهریه وابت جمع میشه مقدار اون بستگی به واحد هایی داره که هر ترم بر میداری

اره میاونی مرخصی بگیری ولی تا حایی مه میدونم باید نصف شهریه و

ثابت و پرداخت کنی

درباره تقسیطش اطلاعی ندارم ببخشید

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
راسته میگن آزاد خیلی راحته؟

نه والا

بستگی به استاد داره بکی سخت میگیره یکی راحت ولی درباره حضور غیاب اینا اکثرا کنار میان

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
نه والا بستگی به استاد داره بکی سخت میگیره یکی راحت ولی درباره حضور غیاب اینا اکثرا کنار میان

اگه یکی تو یه درسی خیلی ضعیف باشه و بگه پول بده کخ قبولش کنن راضی میشن این کار کنن؟

2738
اگه یکی تو یه درسی خیلی ضعیف باشه و بگه پول بده کخ قبولش کنن راضی میشن این کار کنن؟

نه معمولا خیلی ریسکیه دیگه استادایی که اهل پولن مشخص میشن بعد یه مدت