2737
2734
عنوان

حس ششم بازی🤣🤌🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 74 پست
اسفندیممممم😍 لطفا بگو کی ازدواج میکنم

وااااای یوسحثنسح باورت میشه پایینش رفتم بنویسم بیشتر حسم به اسفند بعد گفتم ول کن بابا الان ضایع میشی 

اینا اومد تو ذهنم ۲۵ یا ۲۷ یا ۲۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چند سالمععع

متولد دهه ۸۰. ۱۷ سال‌؟

دعا کن امسال حاجت روا شم مادر بشم🥺❤🤰🏻و انشاءلله خدا منو لایق فرزندان سالم و صالح بدونه🤱🏻تو نی نی سایت لایک مثل بووووق ماشین به معنا های مختلفه 😂
وااااای یوسحثنسح باورت میشه پایینش رفتم بنویسم بیشتر حسم به اسفند بعد گفتم ول کن بابا الان ضایع میشی ...

مرسی 

نمیخوام با تو هیچ پایانی رو بنویسم؛تو لایق ادامه دادنی...🕊️                            پیر کَردمَ دلی را که تازه هوای جوانی به سَرش زده بود ...🥲     
2738

منو بگین چ رنگیه لباسم؟

از کی ناراحتم

دعا کن امسال حاجت روا شم مادر بشم🥺❤🤰🏻و انشاءلله خدا منو لایق فرزندان سالم و صالح بدونه🤱🏻تو نی نی سایت لایک مثل بووووق ماشین به معنا های مختلفه 😂
۱۷ یا ۱۸ ؟

اه حستو نگاه😅😅 هردوش اشتب

مکانیزم دفاعی هیلتر شخصیت آپادیز پندلتون 👀🤙سکوت تمرین کن ! حرف زدن راحتع!                  مَجازم ب همع  یونیتا😏                         ✨💙              
اه حستو نگاه😅😅 هردوش اشتب

۱۴؟ 

2706