2733
2734
عنوان

حس ششم بازی🤣🤌🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره دقیقا فهمیدم حس شیشمم  عشقی کار میکنه  مثلا برم تاپیک از این جدی های حس ششم بزنم بعد ...

اره اینجوریه وای از این تاپیکت خیلی خوشم اومد میشه بگی کسی روم مراش داره یا نه اکه اره یه مشخصات ازش بوگو بفهمم کیههه جرعت کرده رو مننن کراشش بزنهه🤣

2738
اره اینجوریه وای از این تاپیکت خیلی خوشم اومد میشه بگی کسی روم مراش داره یا نه اکه اره یه مشخصات ازش ...

پسر عمویی پسر دایی یا دوست داداش اگر داری با این اخلاق باحال و خاکی بودنت قطعا روت کراش 🤣😂🤣😂🤣

حوصلم سر رفته بود گفتن ی تاپیک بزنم دور همی حس ششم امتحان کنیم 

استقبال زیاد بود یهو همه رفتن

پسر عمویی پسر دایی یا دوست داداش اگر داری با این اخلاق باحال و خاکی بودنت قطعا روت کراش 🤣😂🤣😂🤣 ...

فدات لطف داری نه بابا یه دونه پسر عمه داشتیم اونم ما رو نگرف کلن من شانی ندارم کسی روم کراش نمیزنه🤣🤣

فدات لطف داری نه بابا یه دونه پسر عمه داشتیم اونم ما رو نگرف کلن من شانی ندارم کسی روم کراش نمیزنه🤣 ...

منم دخترا روم کراش میزنن پسرا هیچی نمیدونم چرا واقعا یا شایدم نمیگن جرعت ندارن🤣🤣😂😂

2706