2737
2734

پسر عمومو خیلی دوستش داشتم یک هفتس وارد رابطه شدیم تا هفته پیش تو تاپیکام هست ک میگفتم دوستش دارم خیلییی پسر خوبیه چهرش عالیه ورزشکاره اقامت انگلیس داره اونجا کافه رستوران دارن میگه خیلی دوستم داره ولی از وقتی گفت دوستم داره دیگه دوستش ندارم همش دنبال یه بهونم ازش فرار کنم وقتی میخواد منو ببوسه حالت تهوع می گیرم هنوز دلم پیش اون پسریه ک قبلا باهاش بودم😭😭😭 اسکرین پیاماش تاپیکای قبلم هست ک بهم گفته بایکی دیگه وارد رابطه جدی شده ولی با همه اینا هنوز دوستش دارم نمیدونم چیکار کنم این رابطه رو با پسرعموم ادامه بدم یانه من ۱۷ سالمه اون ۲۰ سالشه گفت تا ۶ سال دیگه کسی چیزی از رابطمون نفهمه هنوز بچه ایم لطفا زخم زبون نزنین اگه میخواین سرزنش کنین پست نذارین این خواهشه چون واقعا حالم بده

خدایا کاش خودت بغلم کنی قول میدم دیگه هیچی ازت نخوام🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تا 6 سالدیگه دخترای زیادی رو میبینه و میره با اونا.خودت رو الاف پسر عمویی که رابطه یواشکی باهات میخاد داشته باشه نکن.اخرش تو میمونی و یه دل شکسته و کلی حرف و حدیث

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  

واقعا خیلی سخته اونی ک دوسش داری  باهات نباشه 

منم دیشب ازم خاستگاری کرد بعد ۳ سال  

در صورتی ک فکر میکردم یک‌طرفه دوسش دارم 

اما بهش جواب منفی دادم 

تف ب این روزگار 💔😭

2738
تا 6 سالدیگه دخترای زیادی رو میبینه و میره با اونا.خودت رو الاف پسر عمویی که رابطه یواشکی باهات میخا ...

میخواست فقط به مادرش بگه ولی من نذاشتم نمیخوام کسی بدونه سنی هم نداریم ک

خدایا کاش خودت بغلم کنی قول میدم دیگه هیچی ازت نخوام🥲
بهتر ازاین گیرم نمیاد نگران ایندمم

سنی نداری

فعلا درستو بخون

باور کن شوهر کردن هیچی توش نیست

دنبال اهدافت برو

سـکــوتت را نـدانــستـم...نـگاهــم را نـفـهمـیدی...نـگــفـتم گـفـتـنی هـارو...تـو ام هــرگـز نـپرســیدی...🖤

طبیعیه عزیزم منم باشم این حالت بهم دست میده نگران نباش 

بشین با خودت فکر کن ببین واقعا میخوای چیکار کنی 

میتونی اصلا یه مدت به پسر عمو بگی بزاره با خودت تنها باشی 

اگه دیدی دوستش داری باهاش ادامه بده

واقعا شرایط سختیه میفهمم

اینجا عقل یه چیزمیگه ولی دل حالیش نیست😔

درمانم تویی و دیگران بیهوده می‌جویند تسکینم.❤️M
گفتم دارن منظورم پدرشه

ولی ب نظر من بهتر کات نکنی بخاطره ایندت میگم 

ی صلوات بابت نیتم میفرستی🥺💕(متخصص پوست ومو) کاربری دست سه نفر هست دوستای گلم🌱❤ دختر🇹🇷ام🙂
2706