2733
2739
عنوان

رفتم سر کار خیلی بد بود، شوهر پولدار میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 4584 بازدید | 175 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی من فقر با عزت رو به ثروت با منت ترجیح میدم.

باش تو خوب 

همین امثال شما تا ببنید طرف دو قرون داره عین کنه میچسبید بهش 

بعد از این شعارا هم میدید 

حداقلش یکی مث من هرچی باشه راستش میگه

اگر پولدارترین شوهر رو هم داشتی ، دستت تو جیب خودت باشه . از ما گفتن

عزیزم خرج زن شوهردار وظیفه مردشه ، چه دست زن تو جیب خودش باشه چه نباشه

من پایان این تاریکی را دیده ام، روشنایی در راه است. اشک هایت را نگه دار برای گریه های از سر شوق.همه ی دنیا فدای سر پسرک یا دخترک  نازم(البته هنوز به دنیا نیومده خخخ خدایا من و عشقم رو بیشتر از این معطل نکن دیگه قربونت برم به ستوه اومدیم گناه داریم خب )یه عده از تو متنفر هستن،این برای این نیست کـه تو کاری کردی کـه کينه دارن،دلیلش اینه کـه تمام کارهایی کـه اون‌ها آرزوش رو دارن تو داری انجام میدی!(یه صلوات برام میفرستی مهربون که عید۱۴۰۳ به حاجتم برسم💔) جواب دندون شکن خیلی دارم اما سکوت میکنم چون ۱_ اعصاب خیلی مهمه و میزارم خدا برام بجنگه ۲_ نمیخوام دلی بشکنه از حرفا و کارام .هر شب دو دقیقه با خدا حرف بزن؛  هر روز ب کام تو رقم خواهد خورد.اجازه نده هیچ کس پاشو رو رویاهات بزاره  ناشنوا باش وقتی که__ به آرزوهات میگن محال شاد باش و بخند :) بزار بفهمن قوی تراز دیروزی ⁦( ◜‿◝ )♡⁩  هرچی طوفان زندگیت بزرگتر باشه رنگین کمون بعدش قشنگ تره. زندگی مثل بادکنک میمونه اگه رهاش نکنی هیچوقت نمیفهمی تا کجا میتونه اوج بگیره( لطفا همو دوست داشته باشیم تا دنیا جای قشنگ تری بشه.خوش باش که هر که راز داند*داند که خوشی خوشی کشاند،،،، ،،،شیرین چو شکر تو باش شاکر*شاکر هر دم شکر ستاند (فعلا باید خودمو با شرایط جدید به وجود اومده وفق بدم تا ببینم چی پیش میاد.برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین هایی.اما هنوز تموم نشده.باخبر باش پس از ظلمت این چند صباح صبح دولت بدمد شادی ما پشت در است.اعتماد به نفس بالا داشتن یعنی روی خودت زوم کنی نه دیگران.هرروزم که دنیا یه خوابی برای ادم میبینه ماشالله.سخت نگیر(هر چی که سخت بگیری بازم خودت اسیری)منعطف باش.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه
2728
وای دقیقا همش اینو میگفت خیلی حس بدی بود  خیلی از بالا به پایین بهت نگاه میکردن

شانس من تو همین ۳روز یه آشنا هم دیدم 😂دوست نداشتم کسی منو ببینه ولی خدایی انقدر سرپا بودم به غلط کردن افتادم و میومدم خونه گریه میکردم

آره دیدم چقدر رفتارشون بده یک عده 

و همیشه سعی کردم لااقل خودم اونها را مثل خودم ببینم و با لبخند درخواستی کردم اونا هم مثل ما آدمند والا  طلبی ک ندارم ازشون 

برای مادرم  ک بهترینم بود               جایی خوانده بودم  که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل میدهد. و تجربه را زیاد می‌کند. هیچجا ننوشته اند که درد  با یک زن، با یک مادر چه میکند . مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه میروند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌تفاوتی گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز دردچیزی نمی‌روید، . مادرانی بی هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک . هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌روند  چیزی ننوشته است.
2738
باش تو خوب  همین امثال شما تا ببنید طرف دو قرون داره عین کنه میچسبید بهش  بعد از این شعا ...

عزیزم بزار یه چیزی بهت بگم

اول اینکه تو خودت توی همین تاپیک داری پاچه بقیرو میگیری پس توی بیرون هم آدما مثل خودت باهات رفتار میکنن

دوم اینکه سعی کن همیشه خوش صحبت و برخورد باشی نه اینکه هرچی دلت خواست بگی 

برای شخصیت خودت یه کوچولو ارزش بزاری 

🤍💙

اره چون خودشون عرضه ندارن پول دست و پا کنن  منتظر ی شوهرن

حرف شما درسته اما   ی شوهر پولدار غنیمته نیازی به کارسخت کردن تو بیرونو نداره ... شاغل بود برا زن وقتی که بچه دار بشه خیلی سخته

من یه مامان آرمی هستم و۲۶سالمه😇تیکر تاریخ خرید ماشینمونه🤏
چرا بهش میگی بدبخت؟ مگه خدا کم به بقیه چیزای خوب داده، حالا یکی یچیزی بخواد میشه بدبخت؟

یکی مثل این فکر میکنن اگه به هم نوع خودشون این حرفا بزنن خیلی آدم خفنی هستن و حالی‌شون نیست چی میگن 

همینا که اینطورن بفهمن طرف دو قرون داره عین چی میچسبن بهش و بعدش از بقیه هم ایراد میگیرن یا مثلا کسایی که همسرشون خیلی وضع مالیش خوب نیست این حرفا میزنن ولی حاضرم قسم بخورم نصفشون اگ یکی بهتر پیدا کنن حتی همین الان طرف ول میکنن میرن

کلا نشد یکی تاپیک بزنه بهش نپرید جمع کنید دیگه

اول اینکه پروفایل برا خودمه برندارید مرسی بعد از کلی گشتن به اصرار با شوهرم رفتیم تا اون طوطی که دوست داشتم بخریم خیلی خوشحال بودم اونروز یادمه صاحبش گفت چون دوسش داری بهت میدم چون میدونم خیلی علاقه داری بهش قول دادم خیلی مواظبش باشم بیشتر از چشمام اومدم خونه از خوشحالی خوابم نبرد اونروز روز ها گذشت ما بیشتر وابسته هم شدیم خیلی دوسش داشتم به داشتنش مغرور بودم تو شهر غربت رفیق تنهایی هام بود باهم بازی میکردیم قایم موشک و💔باهم میخوابیدیم شبا چندبار بیدار میشدم ببینم جاش خوبه سردش نباشه بخاری زیاد نباشه گرمش بشه اذیت بشه تا یکم بی‌حال میشد یروز کل دنیا رو سرم خراب میشد که جگر گوشه من چشه من خونه تمیز میکردم اون برام آواز میخوند من آشپزی میکردم برام آواز میخوند من آرایش میکردم اون روی شونم سر به سرم میزاشت گاهی از دستش عاصی میشدم ولی بازم شیرین بود اذیت هاش تا اینکه اونروز شوم رسید بنا به دلایلی که بهم ریخت فکرم اون پر زد رفت چقدر گریه کردم دنبالش گشتم الان بیشتر از ۴۰روزه رفته ولی من نمیتونم فراموش کنم شب روزم گریس من واقعا بدون اون مریضم اون برای من پرنده نبود عضوی از قلبم بود من واقعا نمیبخشم اونی که باعث شد بره💔😔هرروز از خدا میخوام برگرده خدا میشه یروز اونی که پیداش کرده زنگ بزنه بگه دلم به رحم اومد بیا پسش بدم بهت تموم اینارو با اشک نوشتم :)💔من یه دیوونه دلتنگم کاربری موفرفری سایت سابق 
2706