2737
2734
عنوان

رفتم سر کار خیلی بد بود، شوهر پولدار میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 4584 بازدید | 175 پست
@آنااام     @دخترمهربوون۲     یک شوهر پولدار لطفاً

سفارش شما ثبت کردید😄😁

👑از قضـاوتـ مـردم دلـگـیـر نـشـو،مـهـم تـویـی مـهـم خـودتـی کـه مـیـفـهـمـی دارن اشـتـبـاه مـیـکنـن مـهـم ایـنـه کـه الـان مـیـفـهـمـی کـی لـیـاقـتـ تـو رو داره ایـنـکـه مـیـفـهـمـی نـبـایـد بـرای هـمـه از خـودتـ مـایـه بـذاری از بـرداشـتـ مـردم نـتـرس…🥀🙃                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم دو بار آزمون دادم تا استخدامم چیزی نمونده بود همه مراحل رو رفتم حتی زنگ زدن گفتن تا چند وقت ...

خدا ازشون نگذره، حق تو بوده قبول شی. متاسفانه همینطوره خیلی چیزای این تالار با دنیای واقعی مطابقتی نداره. 

الان کلی تحصیلکرده رفتن کشورای خارجی ، بعد میگن چرا استعدادها از کشور خارج میشن

•🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿 
خدا ازشون نگذره، حق تو بوده قبول شی. متاسفانه همینطوره خیلی چیزای این تالار با دنیای واقعی مطابقتی ن ...

بیشتر مردم فقط یه سری حرف خشگل یاد گرفتن تو مجازی  تکرار می کنن وگرنه زندگی بی رحم تر از این حرفهاست

2728
کوفت عبضی بی شعور معلوم هست توکجایی نمیگی من میمون اینجا دلم برای توی عنتر تنگ میشه⁦🤺🤺🤺🤺😤😫😂

😹🤰بسته ی نت نداشتم 

دلمم نمیومد بخرم همه بسته هاگرون اخر دیه دلو زدم به دریا خریدم😹😹😹😹😹😹😹

🜲 هیچکس نمیتونه دری رو برات ببنده🜲 که خدا برات بازش کرده باشه...🤎👑👸
دختر خالم ، دختر داییم، دختر عموم... اینا که منو نمیبرن با خودشون. من باید خودم خوشبخت بشم.  م ...

نمیفهمم واقعا 

چ ربطی  داره اونا پولدارن 

مثلا داری پولداری اونا رو وسیله میذاری برای اینکه خودتو ببری بالا؟ 

مهم شمایی ک الان التماس میکنی برا شوهر پولدار 😂😂😂

2740
اسمش هیچی نمیزارم ولی خب حالا میگم انتقال تجربه ولی کاشکی این انتقال تجربه با لحن خوب باشه نه مثل او ...

استارتر عزیز، برات بهترینارو آرزو میکنم، این دختری که فاز روشنفکری گرفته آی کار کن عزت نفس داشته باش خودش تو افسردگیه حاده، قبول نشدن کنکور مشکلات خانوادگی، بی پولی،حتی با این ادعا شاغلم نیست،پس بهش توجه نکن ارزش نداره ، میخواد همه توجه کنن بهش ،دیدی که کامنتشو لایک کردن چه عشقی کرد😀،پس بیخیال، قفل کن تاپیکو حتما✋😘

رزمی کار 💪مربی و داور