2733
2734
عنوان

چقد دلم واسه خودم میسوزه

223 بازدید | 8 پست

خیلی روزای سختی دارم میگذرونم

از زندگیم و همسرم دورم ،خیرسرم ای وی اف کردم  تو مرحله بعده انتقالم اومدم خونه پدرم استراحت کنم از ظهر ی دردی دارم ک خدامیدونه مشکوک ب اپاندیس اخه تو این شرایط اونم اپاندیس چی بگم بخداااا😭😭😭

انتظار تو فقط مااااااله منه........افسوس از انتظار ک نداشتنت سهمممممه منه😢😢😢😢😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاءالله که چیزی نیست عزیزم نگران نباش

کاش بشه نگران نبود خیلی حالم گرفتس خیللی😞

انتظار تو فقط مااااااله منه........افسوس از انتظار ک نداشتنت سهمممممه منه😢😢😢😢😢😢😢
2728

تنها نیسی منم سقط کردم ازدواج کردم شهر غریب یه پسر ۲ ساله دارم هیییییچکس جز خدای بالا سرم کنارم نیست۱۴ روزه از شدت خونریزی پاهام سست شده ولی مجبورم به هوای پسر کوچیکم کارامو تنهایی بکنم برو خداتو شکر کن خونه پدرتی یکیو داری وقتی درد داری قرصتو بده دستت بخوری

تنها نیسی منم سقط کردم ازدواج کردم شهر غریب یه پسر ۲ ساله دارم هیییییچکس جز خدای بالا سرم کنارم نیست ...

ب جرم کدام گناهمون ایقد سخت میگیره خداباهامون...من الان تنها دل خوشیم خانواده ام هستن ک کنارمن خدا ب جفتمون صبر و قدرت بیشتر بده عزیزم ب شما بیشتر بخاطر تنها بودنت😞

ب جرم کدام گناهمون ایقد سخت میگیره خداباهامون...من الان تنها دل خوشیم خانواده ام هستن ک کنارمن خدا ب ...

من بابام نزاشت مادرم بیاد پیشم مشکل اعصاب داره و خیلی بی دلیل منو مقصر حال خرابش میدونه اصلا نمیدونم چرا باهام قهره نمیدونم چرا بهم زنگ نمیزنه حتی زنگ نزد حالمو بپرسه اجازه نداد مامانمم میاد جمم کنه خیلی دلشکستم خیلی

من بابام نزاشت مادرم بیاد پیشم مشکل اعصاب داره و خیلی بی دلیل منو مقصر حال خرابش میدونه اصلا نمیدونم ...

عزیزم چ ناراحت کننده خدا ارامش بده ب قلبت..

چرا خودتون زنگ نمزنید با پدرتون حرف بزنید

2740