2733
2734

امروز یه ماشین زد پشت یه ماشین دیگه اونم زد پشت من.مقصرم ماشین عقبی نشناخته شد.رفتیم دو تا صافکاری ۱/۵ برآورد هزینه کرد.ماشین ما حتی یه خش هم نداشت.طرف طلبکارم بود یه معذرت خواهی هم نکرد.خیلی لجم گرفته.بعد گفت فردا بیاین بیمه.ماشین وسطی هم ۲-۳تومن خرجشه.خیلی دوندگی داره همشو خودم باید برم؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه سقف بیمه اش برسه ک نه باید بیاد امضا کنه و کارشناس قیمت تعیین کنه بری دنبال کارات ولی بیمه از ا ...

همین خیلی ناحقی میکنن.شوهرم گفته بود بیا ۱۳۰۰ بده من برم دنبال کارم.تازه پرو میگفت حالا ۴ تا خش رو سپرت باشه چی میشه بی خیال شو.سنسور ماشینم خراب شده سپر باید صاف بشه رنگ بشه.گفتم یه خش ماشین ما نداره زنش راننده بود اینقدر با من دعوا کرد ماشین خودش داغون شد.ماشین وسطی ترمز کرد اول نزد به من از شتاب ضربه اون خورد به من.

2728
همین خیلی ناحقی میکنن.شوهرم گفته بود بیا ۱۳۰۰ بده من برم دنبال کارم.تازه پرو میگفت حالا ۴ تا خش رو س ...

بیمه کف قیمت رو حساب میکنه دیگه با قیمتی بیرون میدن فرق داره 

ان شاالله اذیتتون نکنن سریعتر کارتون پیش بره