2733
2739

عزیزان من  روز تخمک گذاری   نزدیکی داشتم  البته  دکتر برحسب سونو گفت امرو یا فردا تخمک گذاری داری.  دکتر گفت هیچ مشکلی. هم نداری. الان ده روز از روز هایی که دکتر گفته گذشتع بیبی چک گذاشتم منفی بود. به نظرتون چیکار کنم

برای‌سلامتی‌وطول‌عمر‌پدر‌،مادر‌، برادرو دوتا  دخترای نازم وهمسرمیه‌صلوات‌میفرستی. اگه فرستادی  لایک کن تامنم براحاجت دلت صلوات بفرستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ کس نیست ینی 

برای‌سلامتی‌وطول‌عمر‌پدر‌،مادر‌، برادرو دوتا  دخترای نازم وهمسرمیه‌صلوات‌میفرستی. اگه فرستادی  لایک کن تامنم براحاجت دلت صلوات بفرستم
2731

یک اسپرم تا سه روز زنده یعنی ممکنه روز آخر لقاح شده باشه حدودا دوهفته بعد از لقاح بیبی چک نشون میده پس نتیجه میگیریم شما زود زدی اکه پریود نشدی یک هفته صبرکن

مردم تو خاکسپاریت اگه بارون بیاد شرکت نمیکنن یه وقت لباسو موهاشون خیس نشه! بعد تو نگران حرف این مردمی! بیخیال بابا! زندگی کن..
اولین بارداری ها معمولا یکم زمان میبره البته من تجربه مادر شدن ندارم  از تجربه های دیگران است ...

دومین بارداریمه عزیزم. اما این سری خیلی استرس دارم. اون سری یه دفعه شد. اما حالا  خودم اقدام کردم

اینارو ول کن

فقط تا موعدت صبر کن اگه پریود نشدی تست بزن

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
2738
عزیزم زیر ۱۴ روز بعد لقاح بی بی چک عمرا نشون بده 

ینی جای امیدواری هست.. زدم منفی شد حالم بد شد

اینارو ول کن فقط تا موعدت صبر کن اگه پریود نشدی تست بزن

صلوات برات فرستادم. گلم. توام برام دعا کن

سه روز قبل موعدم با خط پررنگ جواب داد سیکلم ۳۰ روزس

منم 30 روزاست الان اما گیجم. بعضی سایت ها زدن. 10 روز بیبی چک نشون میده استرس گرفتم

صلوات برات فرستادم. گلم. توام برام دعا کن

حتما 😍

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
منم 30 روزاست الان اما گیجم. بعضی سایت ها زدن. 10 روز بیبی چک نشون میده استرس گرفتم

برای من ۱۲ روز گذشته بود از تخمک گذاریم.

انشالله که خواسته دلت براورده بشه

اگه علایم نداری و فک میکنی زوده اصلا بی بی چک نذار

هنوز که هنوزه متنفرم از بی بی چک. 

برای من ۱۲ روز گذشته بود از تخمک گذاریم. انشالله که خواسته دلت براورده بشه اگه علایم نداری و فک می ...

وایی منم. علائم که زیاد ندارم

2706