2752
2734
عنوان

کمر درد دربارداری

119 بازدید | 13 پست

خانما من ۸ هفته ۴ روز هستم امروز کمر درد میکنه عین گرفتگی دقیقا نمیدونم چ جور دردیه میشینم و اینا بد نیستا ولی بلند بشم قشنگ انگار خشکی کمر حس میشه و دردم میاد از طرفیم آدم جنبش و جوش داریم یعنی اونجوری نیست بگم کلا خوابیدم خشک شده ولی خب استراحتم میکنم فایده نداره کسی تجربه داره واقعا نگرانم

میشه یه صلوات مهمون زندگیم کنی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کمر درد و اینا طبیعیه،منم الان هفته ۲۲ هستم و هنوزم کمر درد دارم هرجاهم میرم میگن طبیعیه،ولی برا اینکه خیالت راحت شه پیش یه دکتز برو،چیای سنگین بلند نکن،زیاد جنب و جوش نکن خدایی نکرده خطر زایمان زودرس نیاری،وقتاییکه میخوابی رو دست چپ بخواب سعی کن رو کمر نخوابی،رعایت کن به امید خدا خبری نیست

سلام عزیزم یعنی کار زیاد میکنی؟؟؟

سلام کلا من یکم وسواسی هستم از طرفیم یه بچه کوچیک دارم ولی خب الان واقعا کار کردنم کم شده اما خب بالاخره با بچه کوچیک خیلی علنا استراحن نداری منظورم اینه بعدم خیلی بدم مباد خودمو بندازم

عزیزم احتمالا کمر سرما خورده خشک‌ شده من یه ماه پیش اونطوری شده بودم  یه چیزی بپیچ دور کمرت

باشه حتما امتحان میکنم ممنونم عزیزم

کمر درد و اینا طبیعیه،منم الان هفته ۲۲ هستم و هنوزم کمر درد دارم هرجاهم میرم میگن طبیعیه،ولی برا این ...

همرو رعایت میکنم ...

انشالله که خیره

سلام کلا من یکم وسواسی هستم از طرفیم یه بچه کوچیک دارم ولی خب الان واقعا کار کردنم کم شده اما خب بال ...

اوه فکر کردم اولین بچته و بچه ریخت و پاش زیاد میکنه تو هم همه اش جمع میکنی ولی ماه های اخر زیاد بچه رو بغل نکن 

اوه فکر کردم اولین بچته و بچه ریخت و پاش زیاد میکنه تو هم همه اش جمع میکنی ولی ماه های اخر زیاد بچه ...

اره دقیقا همین یا میام یکم استراحت کنم میگه بیا بازی کنیم خلاصه مجبورم دیگ نه بغل کردنش رو رعایت میکنم 

اره دقیقا همین یا میام یکم استراحت کنم میگه بیا بازی کنیم خلاصه مجبورم دیگ نه بغل کردنش رو رعایت میک ...

الهی عیب نداره تو نباشی بچه حوصله اش سر میره ولی پارکم ببر تو هم حال و هوات عوض میشه البته خلوت بود ببر 

الهی عیب نداره تو نباشی بچه حوصله اش سر میره ولی پارکم ببر تو هم حال و هوات عوض میشه البته خلوت بود ...

اره یکم اوضاع و احوالم بهتر بشه حتما اینکارو میکنم