2733
2739
عنوان

این اعلان ینی چی؟

101 بازدید | 7 پست

تو اینستا هر چند بار یه پیام میاد که یه ناشناس وارد سیستم شما شده.. این ینی چی؟ هک شدم؟؟ 😐

من رمز ورودم و به کسی ندادم که 😐

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓
برو تو تنظیمات بندازش بیرون رمز هم عوض کن 

هک کرده منو؟؟ چجوری بندازم بیرون؟ کدوم آیکون و بزنم؟

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هک کرده منو؟؟ چجوری بندازم بیرون؟ کدوم آیکون و بزنم؟

احتمالا برنامه دانلود از اینستا یا فالو و لایک بگیر نصب نکردی ؟

اول میری تنظیمات ،بعد گزینه security  ، بعد گزینه login activity بعد اگه چندتا لوکیشن زده بود میزنی روی سه نقطه سمت راست log out میکنی .اونی ک مدل گوشی خودت نوشته نگه دار بقیرو حذف کن

2731
احتمالا برنامه دانلود از اینستا یا فالو و لایک بگیر نصب نکردی ؟ اول میری تنظیمات ،بعد گزینه secu ...

اینستا دانلودر و نصب کردم تازگیا

خب اگه آیدی و رمزتو زدی که بخاطر اونه ،حذف کن برنامتون، این‌مراحل ک‌گفتم هم برو 

انجامش دادم💜💜

2738