2737
2739
عنوان

خانمااا بیاین کمکم توروخدا دارم...

2778 بازدید | 11 پست

سلام..از دیروز همش دلم درد می‌کنه و اشتها اصلا ندارم همش حالت تهوع دارم و چیزی بالا نمیارم هیچیم میلم نمیکشه بخورم به جز اب سردددد

چند روز پیش بخاطر تبم رفتم دکتر و سوزن زدم خوب شدم الان باز این حالتارو دارم چیکارکنم؟

بیبی چک هفته پیش زدم منفی بود

مامان من با همین علائم از کربلا اومد کرونا داشت ... یا خدا دو تب میسوخت 

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم 🥺چیکارکرد خوب شد

الان دو هفتس که هیچی بی حال بی رمق افتاده... ولی یه دوست داریم کم میاد تو خونه بهش سرم وصل میکنه.... الان بهتره خداروشکر.... دیگه باید رعایت کنی گلم مایعات دارو گیاهی مث اویشن دمنوش کنی بخوری بابونه گل گاو زبون اینا خیلی خوبه

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
2738
اخه من رفتم دکتر گفت کرونا نیست اصلا و تبم نداری مال استرسه

اگه دکتر گفته پس نیست الان یه مریضی هایی افتاده بین جوونا هزار تا درد مرض بخدا دکترم میری میگه مال جوش استرس یا قرص پرانول میده یا اسپرین یام معده من خودمم همیجور خیلی ادم جوشی استرسی هستم صورتم شده پر جوش همش بدن درد سر درد سندروم پای بی قرار گرفتم همش تکون میدم پامو هیچی دکتر همه ی این قرصا رو داد میخورم فعلا خوبم کم خونی ام داشتم قرص میخورم 

اگه دکتر گفته پس نیست الان یه مریضی هایی افتاده بین جوونا هزار تا درد مرض بخدا دکترم میری میگه مال ج ...

اخی عزیزدلم...من خودم خیلی بدنم قویه خیلی وقته مریض نشدم نمیدونم چم شد یهو..سوزنمو که زدن شبش راحت خوابیدم و خوب بودم الان باز حالم بده

اخی عزیزدلم...من خودم خیلی بدنم قویه خیلی وقته مریض نشدم نمیدونم چم شد یهو..سوزنمو که زدن شبش راحت خ ...

قربونت عزیزم انشاالله بهتر بشی