2733
2734
عنوان

بچه ها کسی بوده حامله باشه ولی ازمایش خونش منفی شه/؟

| مشاهده متن کامل بحث + 48456 بازدید | 85 پست

سلام من پنج هفته باردار بودم و ازمایش خون دادم بتا صفر بود چهار هفته بودم ازمایش بارداری ادرار دادم منفی بود.شش هفته بودم بیبی چک زدم مثبت بود الانم هفته ی دوازدهم هستم .البته جنین در هفته هشتم تشکیل شد یعنی شیش هفته رفتم سونو اما کیسه خالی بود

سلام من پنج هفته باردار بودم و ازمایش خون دادم بتا صفر بود چهار هفته بودم ازمایش بارداری ادرار دادم ...

عزیزم وقتی هم بتا هم بی بی چک منفی بود چ جور شک کردی ک بارداری ؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام من پنج هفته باردار بودم و ازمایش خون دادم بتا صفر بود چهار هفته بودم ازمایش بارداری ادرار دادم ...

واقعاااااا؟ واااای خدا امیدوار شدم 😭😭😭😭من الان 9روزه از پریودم میگذره سابقه ی تاخیر نداشتم‌ منظم بودم .بی بی منفیه ازمایش دادم دیروز منفی بود هنوز پریود نشدم هیچ‌علائمی هم ندارم . برعکس قبل پریود هرماه سینه درد و کمر درد شدید داشتم الان‌ندارم فقط معده درد و پهلو هام تیر میکشن و نفخ و یبوست شدید دارم.یعنی بازم صبر کنم ؟؟ 😭😭😭😭یعنی مامان شدم ؟😭😭😭😭😭خدایاااااا کمکم کن 😭😭😭 

تو برام یہ عشق خوش قدمے شاهانم 😍آللّٰہ نَظَر دَن ساخلَسین 😍🙏
عزیزم وقتی هم بتا هم بی بی چک منفی بود چ جور شک کردی ک بارداری ؟؟

خوبی گلم ؟ من الان مثل ایشونم احساس بارداری دارم  ای کاش منم حامله باشم واقعا

سلام عزیرم منم امروز رفتم ازمایش دادم منفی بود روز 34 سیکلم هستم و پریود نشدم ولی تمام علایم رو دارم ...

سلام

عزیزم میدونم خیلی گذشته ولی میشه لطف کنید بگید اسا شما علی رغم منفی شدن آزمایش باردار بودین؟

عزیزم شما باردار بودی؟ منم الان دقیقا شرایط شمارو دارم

سلام گلم خوبی؟ نه باردار نبودم ا‌ون موقع با اینکه اصلا سابقه تاخیر نداشتم . اما خداروشکر الان حاملم ان شاالله به حق حضرت زهرا روزی شما و همه ی منتظرا بشه 😍😍🙏🙏برای منم دعا کن بچم صحیح و سلامت باشه و بدنیا بیاد🙏🙏🙏

سلام گلم خوبی؟ نه باردار نبودم ا‌ون موقع با اینکه اصلا سابقه تاخیر نداشتم . اما خداروشکر الان حاملم ...

ای جانم مرسی عزیز دلم.انشاالله نینیت صحیح و سالم بدنیا بیاد و بغلش کنی😘😘

این جور حاملگی ها که دیر مشخص میشه بیشتر کسایی هستن که کم کاری تیروئید و دیابت دارن مثل خودم

عزیزم مطمئنی؟؟ منم کم کاری دارم. 10روز از پریودم گذشته. علائمم دارم بی بی چکم حاله انداخت ولیازمایشم منفی شد

2706