2737
2739

حرف آ وخ رو چندبار تکرار میکنه تابگه.یه هفته نیست اینجوری شده.دارم از غصه میترکم.چیکارکنم؟خوب میشه؟

من مُردم بدون اینکه مادرم بفهمه.....

از چیزی ترسیده؟ 

نسلی عاشقت شد که هرگز تو را ندید🖤لطفا اگر با نظرم مخالفی ریپ نزن.با احمق بحث نمیکنم اگر ریپ نزدم حتما حجم حماقتت خیلی بوده. متنفرم از خانمایی که میان تو تاپیک بقیه قربون صدقه شوهرشون میرن، مثلا طرف تاپیک زده شوهرم تو جمع ضایم کرد پست میزاره قربون شوهر خودم که تا حالا ضایم نکرده، تاپیک میزنن شوهرت بهم پول نمیده یکی میاد میگه قربون شوهر خودم که همه کارتاش دست خودمه😐😂بیزار از کلمه آقایی و اونایی که آقایی میگن. جهان سوم جایی است که خانماش اندازه النگوها تو دستشون دندون خراب تو دهنشون دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره خوب میشه

من خودم لکنت شدید داشتم و الان دارم برای آزمون وکالت آماده میشم😂

نگران نباش ولی برای اطمینان یه گفتار درمانی ببر

آزاد شو از بند خویش ،تحقیر را باور نکن. اکنون زمان زندگی‌ست ، تاخیر را باور نکن. 
2728

برادر منم لکنت داره نمیدونم چه راهی خوبه این طفلی ها خوب بشن

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘
2738
من میدونم که ترسیده.چقدربده.انشالله برادرشماهم خوب بشه

برادر منم ترسیده بود بخاطر دعوا

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘
اره.ازخواب بیدارشد من پیشش نبودم.به گریه افتاده بود بچم.بمیرم براش

باید ببری گفتار درمان یا مشاور. اجازه نده روش بمونه 

باهاش هم صحبت کن بگو همیشه پیششی و تنهاش نمیزاری

نسلی عاشقت شد که هرگز تو را ندید🖤لطفا اگر با نظرم مخالفی ریپ نزن.با احمق بحث نمیکنم اگر ریپ نزدم حتما حجم حماقتت خیلی بوده. متنفرم از خانمایی که میان تو تاپیک بقیه قربون صدقه شوهرشون میرن، مثلا طرف تاپیک زده شوهرم تو جمع ضایم کرد پست میزاره قربون شوهر خودم که تا حالا ضایم نکرده، تاپیک میزنن شوهرت بهم پول نمیده یکی میاد میگه قربون شوهر خودم که همه کارتاش دست خودمه😐😂بیزار از کلمه آقایی و اونایی که آقایی میگن. جهان سوم جایی است که خانماش اندازه النگوها تو دستشون دندون خراب تو دهنشون دارن

صد در صد ترسیده ! 

(🛑 لایک نکن 🛑)کارشناس ارشد روانشناسی بالینی ، کمی مونده به تخصص روانپزشکی از دادن نسخه به صورت الکترونیک و دست نویس معذورم ، کاربران عزیزی که از اختلالی رنج میبرند و توانایی پرداخت هزینه های درمانی را ندارند؛ در صورت تمایل جهت درمان به کلینیک مرکز آموزش روانپزشکی رازی مراجعه کنند.

یه دو سه روز صبر کن اگر رفع نشد که میشه چون از ترسه اگه نشد گفتار درمانگر ببر اگر هم نتونستی بگو خودم بهت یاد بدم

(🛑 لایک نکن 🛑)کارشناس ارشد روانشناسی بالینی ، کمی مونده به تخصص روانپزشکی از دادن نسخه به صورت الکترونیک و دست نویس معذورم ، کاربران عزیزی که از اختلالی رنج میبرند و توانایی پرداخت هزینه های درمانی را ندارند؛ در صورت تمایل جهت درمان به کلینیک مرکز آموزش روانپزشکی رازی مراجعه کنند.