2733
2739

بچه ها به صورت فایل صوتی گذاشتم چون طولانی بود و تایپش سخت بود

پست دوم میذارمش به صورت لینک

کاربری قبلی:دختری_که_ستاره_شد💫

کووو

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قتل کی؟

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
2728
2740
این قتلی که تو ژاپن اتفاق افتاده قبلا خوندم،کلی هم طرفدار پیدا کرد تا مدتها تیپش مطرح بود خیلی دوس ...

من طرفدار یکی دو تاشون واقعا حق میدم بهشون اونم رابرت مادزلی و آیلین وورنوسه😁

این قتلی که تو ژاپن اتفاق افتاده قبلا خوندم،کلی هم طرفدار پیدا کرد تا مدتها تیپش مطرح بود خیلی دوس ...

اونایی ک طرفدار این دختره بودن و درک نمیکنم

اووو 14دقیقه من حوصلم نمیشه گوش کنم🙄خدا بیامرزدش فاتحه....... 

بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم🦄🌌..  یعنی میشه منم ی روزی تاپیک بارداری بزنم😔 بگم خدایا شکرت منم مامان شدم ،بگم ویار دارم حالم بده،بگم امروز تکون خوردناشو حس کردم،بگم شبا اذیتم خوابم نمیبره،بگم منتظر به دنیا اومدنشم...بگم شبا تا صبح گریه میکنه خواب ندارم...اگه امضام رو خوندی برای حاجتم ی صلوات میفرستی😉