2737
2739

هروقت میره بیرون من قراره خونه بمونم تموم قرصارو قایم میکنه تا خودکشی نکنم

از این رفتارش متنفرم

افسردگی دارم و قبلا چندبار میخاستم خودکشی کنم اما اینکارو نکردم چون واقعا گاو نیستم ک! 

امشبم در اتاقشو که رو به بیرونه با تراس سالن قفل کرده!

اونقدر عقل نداره من میتونم خودمو از پنجره اتاقمم پرت کنم؟؟؟ عین روانیا رفتار میکنن😭😭😭بخدا شیطونه میگه خودتو بزن ناقص کن بفهمن بااینکارا نمیشه جلوی کسیو گرفت

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!‌‌ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم الان از سرت ترسیدم.بنده خدا مامانت!

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2738

چرا نمیزاره بری بیرون ؟ دلیلش رو بهت گفته ؟ 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

وا عزیزم مادره نگرانه میفهمی یعنی چی؟؟ یکی میاد از بی توجهی مادرش میناله یکی هم اینجور

حتی یه حرف خودکشی ساده ترس از دست دادن بچه رو میندازه توی جون مادر

وزن اولیه ۷۴ وزن هدف ۶۰ به امید خدا موفق میشم
2706