2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من تا حالا پارچه پیراهنی و کیف و روسری گرون و ازین چیزا گرفتم ولی پارسال هیچی نخریدم چون 4 ماه حقوق شوهرمو نداده بودن حقوق خودمم رفت واسه قسط و اجاره پسرمم تازه دنیا اومده بود خرجمون زیاد شده بود پولمون کم ولی امسال نمیدونم چی بخرم هیچی به ذهنم نمیاد
مادر که میشوی، دیگر هیچ چیز جهان برایت مثل قبل نخواهد بود...
من دلم می‌خواهد برای مامانم گوشی بگیرم نمیدونم چی بگیرم
وإِن یَکادُ الّذینَ کَفَروا لَیُزلِقونَکَ بِأَبصارِهِم لَمّا سَمِعُوا الذِّکرَ و یَقولونَ إِنَّهُ لَمَجنونٌ * و مَا هُوَ إِلاّ ذِکرٌ لِلعالَمین / خدایاپسرم به تو میسپارم
امشب یادم باشه روز مادر را به همسرم یادآوری کنم.خخخخخخخخخ
لاک پشت ناشنوا تو مسابقه دو برنده میشه میدونید چرا؟ چون حرفهای اطراقیان را که همش میگن این نمیتونه برنده بشه را نمیشنوه این هم دخمل ناز مامانی که تو مسابقه شرکت کرده. خاله ها ببینید چه خوش تیپ شدم http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015021612502987765
برس رنگ موی اتوماتیک - اتو مو- بند انداز برقی - ماساژور - کمربند طبی-آلبوم عکس دیجیتال - کفش طبی-دءو دورانت- گردنبند در دار-دیس آینه ای مخصوص پذیرایی از مهمان - نمک های مخصوص حمام-روسری ساتن با طرحهای براق-زیور آلات - سفالهای خوش رنگ و لعاب - کتابهای نفیس-کیف پول سنتی-لوازم و تجهیزات ورزشی - کارت هدیه - کیف پول چرم - عطر و ادکلن - پارچه - طلا و جواهر -
2706