2752
2734
عنوان

دورهمی رفیقای صمیمی من 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 19595 بازدید | 2028 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مائده جون اونروز تگ کردی سایت به مشکل خورد نشد پیامتو جواب بدم ولی همش به یادت بودم  می دونی ی ...

بله محدودیت رفت و آمدمون تا وقتی این عن آقا هست وجود داره. 

از دیروز اومدیم بیمارستان، نازگلم‌خورد زمین دندونش کج شد، بستریش کردیم، بیهوشش کردن، دندونشو‌کشیدن😭😭😭

الان هم چشمام به شدت میسوزه هیچ کسی هم نیست 

فقط خدا بهم رحم کنه 

میدونی چون مجبورم حجاب داشته باشم باهام ارتباط نمیگیرن متاسفانه 

هفته ای یک روز میبرمش کلاس مادرو کودک 

ولی حیلی فایده ای نداره

سلام جیگرا 

خوبین نبینین نیستما ول کردم من یه دفترچه گذاشتم کنار برا گزارشام از وقتی استارت زدما💪💪💪🤩🤩🤩

من یه خانم قوی ام و میدونم چاقی مریضی بدنبال داره پس نمیرن ته دیگ همیشه بشقابمو با سالاد و سبزیجات پر میکنم کنارش پلو میذارم

من یه خانم مصمم هستم و میدونم وقتی خوش استایلم حس خوبی بهم دست میده

وقتی چشامو تو اینه به لباسای ناز ک تنمه وا میکنم حض میکنم ک چه کردی دختر چی تراشیدی💪💪💪💪

الانم کفش پوشبدم برم برا گام شماری

قوی_باش# قوی_بمون#  

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
سلام عزیزم خوبی 😘♥️ کاهش سایز داشتی دیگه این بهتر از وزنه  گاهی وقتا ادم عضله هاش با ورزش قو ...

سلام الهه جون خوبی؟😘

خیلی حس خوبیه که سایز کم کنم.

شوک گرفتم.

ببینم یکشنبه چقدر کم کردم.

گروه آبی💪شروعی دوباره ۱۴۰۱/۱۲/۱۳💪شروع:۷۵  الآن:۷1  هدف:۶8
بله محدودیت رفت و آمدمون تا وقتی این عن آقا هست وجود داره.  از دیروز اومدیم بیمارستان، نازگلم‌ ...

سلام مائده جان خوبی عزیزم؟

الهی بگردم نازگل چی شده؟؟؟

بهتره الان؟؟؟

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵

سلام گل گلیهااا صبح روز شنبه تون بخیر و شادی و پر از اتفاق های خوب و عالی 💚💚💚💚💚💚💚

فردا وزن کشیههههه

انشاالله همگی کلی خوشحال بشیمممم😍😍😍

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
سلام قشنگم🤩🤩🤩🤩🤩خوبی مهسا در چه حالی

سلام به آیناز عزیزم.خوبی؟نی نی خوبه؟

منم خوبم درگیر بچه داری و.....

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....

سلام بچه ها دلم چقد براتون تنگ شده 

این چند روز اصلا سایت برام نمیومد نتم خیلییی ضعیفه الان بالاخره باز شد 

حالم اصلا خوب نیست شماها چطورید 🌱

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2706