2752
2734
عنوان

دورهمی رفیقای صمیمی من 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 19589 بازدید | 2028 پست
سلام عزیزم تو یه سری وزن ها ادم سخت تر میاد پایین  نزدیک پر یا تخمک گزاری نیستی ؟  اره ب ...

اآره دقیقاااا...

نه تخمک گذاریم ک چن روز پیش بود..پریودیمم نه هنوز..

قربونت برم ببخشید یادم رفته شوک چ جوری بود..یه توضیح کوچولو میدی؟؟؟فقط یادمه روز اول ۲۰۰۰ کالری میخوردیم😁😁بعد ۵۰۰ بعد کالری مجاز ....

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
اینتروال چیه؟ من همه جام یه دست چاقه🤣🤚

برنامه تو آپ ورزشیه..حرکات شدید ورزشی برا شش تکه شدن شکم..خ تاثیر داره

نه بابا کجات چاقههه خ هم خوبه سایزات...😍😍😍

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من امروز دخترمو بردم واسه آزمایش بخاطر پوستش که یکم جوش داره  گفتم یه چکاپ کنه فکر کنم بخاطر ن ...

عزیزم ای جااان هم به خاطره ناشتا بودن وهم خون گرفتن ازش بدنش ضعیف بوده.اشکال نداره عزیزم

پسرت خوبه؟ چند وقتشه الان؟

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
اومدم گلم 💐🌹 سایزای منم نزدیکه همینه 😬🤕🤕

باید تا عید اندام تکونی کنیم

منکه هدفمو عید نوروز گذاشتم

که مانتوهای دوسه سال پیشم که نوی نو اندازم بشه

شلوار کتون و لی دارم اینقدر خوشگل وقتی خوش اندام بشی گونیم بپوشیم بهمون میاد🤣

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
اآره دقیقاااا... نه تخمک گذاریم ک چن روز پیش بود..پریودیمم نه هنوز.. قربونت برم ببخشید یادم رفته ش ...

رژیم شوک

روز اول بالای ۲۰۰۰ باش فست فود و برنج هم بخور 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
🤣🤣🤣🤣🤣خسته نباشی  منم امیرعباس مریض شده بردمش دکتر 🤕 من نگیرم صلوات 😬😬

😅

وای ازین مربضی 🤕

اگه ویروسیه حتما ماسک بزنید چند تا 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
عزیزم ای جااان هم به خاطره ناشتا بودن وهم خون گرفتن ازش بدنش ضعیف بوده.اشکال نداره عزیزم پسرت خوبه؟ ...

اره قندش افتاده بود

۲۵ آذر سه سالش میشه 

قربونت 

اره قندش افتاده بود ۲۵ آذر سه سالش میشه  قربونت

وای عزیزم پس تولدشم نزدیکه😍😍

دخترای منم دوتاشون آذرین

یکیشون ۲۰ یکیشون ۲۹

بچه ها من دوروزه فرصت نکردم گزارش کامل بدم

رعایت کالری مجاز✅

چالش دراز نشست✅

ورزش:۲ساعت پیاده روی

وای مهدیه جون خیلی سخته حق داری  با حرف و زبون خوش گوش نمیده حرفتو ؟ مردها همشون یه قلقی دارن ...

الهه جونم سلام

یه لحظه بیا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

ترازوی من دیجیتالیه 

چند وقت پیش رفتم بهداشت خودمو وزن کردم با یه مانتو روسری کفش خودمو وزن کردم ۷۴ بودم اومدم خونه با کمترین لباس وزن کردم ۷۴ بودم

بعد امروز خواهرم اومد گفت میره باشگاه اونجا ترازو باسکولی بوده میگه خیلی دقیق بوده واینا

خودشو وزن کرده ۴۸ بوده

بهش گفتم رو ترازوی منم برو ببینم دقیقه یانه دیدیم ۵۱ میزنه

حالاااا ممکنه ناشتا نبوده باشه ۱کیلو زیاد نشون بده ولی نه ۴ کیلو

حالا عصرم رفت باشگاه گفت بلافاصله بعد خونه شما رفتم ترازوی باشگاه وزن کردم همون ۴۸ بودم

واینقدررر گفت ترازوت خرابه تو اصلا ۷۲ نیستی ۶۸ اینایی

حالا من نمیدونم چیکار کنم  باهمین وزن خرابی که نشون میده پیش برم وکمتر میشه هر دفعه😅

ولی کالریم رو چیکار کنم؟ در حال حاضر هم اصلا امکان بهداشت رفتن یا داروخونه وجایی ندارم برم وزن دقیق پیدا کنم

تازه بهداشت وداروخونه هم لباس زیاد پوشیدم نا امید میشم

2706