2733
2734
عنوان

دورهمی رفیقای صمیمی من 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 19589 بازدید | 2028 پست
خب بیکاری به مادر شوهرت میگی یواشکی خونه اجاره کنید موقع اسباب کشی بگید  بعدم اگه از اونجا بری ...

نه اخه مادرشوهرم دعوا رو راه انداخت اون دخالت کرد واختلاف رو درست کرد که مجبور بشیم سریع از اینجا بلند بشیم

وگرنه بازم من قابلیت اینو داشتم چند سال دیگه ام بمونیم تا بتونیم خونه بخریم(خاکبرسرم کنم)

وگرنه اره راهکار خوبیه اصلا بهشون هیچییی نگیم دم دم بگیم

خداروشکر الهه جونم که از اونجا بلندشدین 

خانواده ها فرشته هم باشن اصلا نباید نزدیکشون بود

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

سلام گل گلیهااا صبح روز فستتون بخیررررر و شادی انشالله🌱🌞🌞🌱🌱🌞🌱🌱🌞🌱🌱🌞🌞🌱🌱🌱🌱🌱🌱

امیدارم همگییی فردا کلییییی خوشحال بشیییمممم🥰🥰😍😍😍💪💪💪💪

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم خوب نشدم الان یک ماه و نیمه مریضم یکم بهتر میشم دوباره تا رژیم و شروع میکنم چند برابر قبل مریض م ...

وای هشتکو🤣🤣🤣🤣🤣🤣

الهه جون یه همدرد پیدا کردم🤣🤣🤣😭😭

من پارسال تو ماه ۶بارداری کرونا دلتا گرفتم

خیلیم شدید یک ماه دستم بند بود تب میکردم همه داروییم نمیشد بخورم تنها کاری که میکردم چون دکتر گفته بود تا میتونی مایعات بخور منم روزی یک لیتر آب هویج میخوردم

یا یک لیتر آب سیب

چایی وهمه چی دو سه لیتر هم آب 

بعد دکترم گفته بود خوب شدی یه بیا سونو برات بدم وزن جنین رو چک کنیم

خلاصه من رفتم مطب دکترم وقتی رفتم روی ترازواز ۷۳ شدم ۷۹😐😐😐😐😐😐

۶ کیلو اضافه وزن همشم مال اب هویج کوفتیا بود

دکترم اینقدر ترسید دفع پروتین و آزمایشای دیگه داد ولی سالم بودن

گفت همه کرونا میگیرن لاغر میشن مثل اینکه خیلی بهت رسیدن🤣🤣🤣🤣

همونجا تو دلم میگفتم تف تو این شانس

تف_تو_شانس# 😶😐🤣

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
منم خوب نشدم الان یک ماه و نیمه مریضم یکم بهتر میشم دوباره تا رژیم و شروع میکنم چند برابر قبل مریض م ...

جوری به من آب هویج میدادن مخصوصا شوهرم 

بهش گفتم من صد سال دیگم هوس آب هویج بستنی نخواهم کرد🤣

اصلا از هویج آب هویج متنفر شدم تو کرونا

2731
به منم گفت امیکرونه بچه هامو متخصص اطفال بردم گفت انفولانزا منم دیگه بنا رو به انفولانزا گذاشتم واا ...

مرسی عشقم 😘

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها من صبح زود بیدار شدم البته دختری نذاشت بخوابم منو بیدار کرد شیرخورد خودش خوابید

منم بلندشدم نون پختم 

۳۵مین تردمیل دوی آهسته وچالش شکم وچالش دراز نشست انجام دادم دوش گرفتم

خیلییی سرحال شدم.خداروشکررر هر دوتاشون هنوز خوابن😁✌

به امید خدا فردا وزن کشی هممون نتیجه بگیریم🙂😁🙃

نه اخه مادرشوهرم دعوا رو راه انداخت اون دخالت کرد واختلاف رو درست کرد که مجبور بشیم سریع از اینجا بل ...

میدونم خوندم تاپیکتو درسته حق با توعه اونم شروع کرده ولی وقتی قصدش شر درست کردن بوده تو باید سیاست داشته باشی نزاری به هدفش برسه جلوی شوهرت خودت رو مظلوم و دوست دار خانواده ش نشون بده ولی کار خودتو بکن تو خلوتت هم رو مغزش کار کن از اونجا برید   

من کلا دوسال و نیم اونجا بودم ولی بنظرم همونم اشتباه بود و زیادی بود از اول ادم نباید بره 

انشاالله خیلیییی راحت و زود برید از اون خونه و یه خونه ی عاااالییی بخرید ♥️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
وای هشتکو🤣🤣🤣🤣🤣🤣 الهه جون یه همدرد پیدا کردم🤣🤣🤣😭😭 من پارسال تو ماه ۶بارداری کرونا دلتا گ ...

😂😂😂👌🏼

اره والا منم هر کیو دیدم کرونا گرفته وزن کم کرده من بینوا ۱۰ کیلو چاق شدم😅😩 

دیشب شوهرم میگفت آب سیب بخرم میخواستم فرار کنم 

حالا جدا ازین آب میوه های مسخره من نمیدونم چرا تا مریض میشم انقدررررر اشتهام زیاد میشه و ضعف دارم سر همین بیشتر چاق میشم 

الانم تا میام رژیم بگیرم مریض میشم یک کیلو کم میشم بعد مریض میشم دوکیلو زیاد میشم  

نمیدونم بخندم یا گریه کنم 😂😭

جوری به من آب هویج میدادن مخصوصا شوهرم  بهش گفتم من صد سال دیگم هوس آب هویج بستنی نخواهم کرد🤣 ...

اخ منم 😷 😂

نان تستی که درست کردم جاتون سبز🌱

اوووووو مای گاد 😍👌🏼 

هنرمند#  

میدونم خوندم تاپیکتو درسته حق با توعه اونم شروع کرده ولی وقتی قصدش شر درست کردن بوده تو باید سیاست د ...

مرسی عزیزم ممنون از راهنماییات درست میگی مهربونم

😂😂😂👌🏼 اره والا منم هر کیو دیدم کرونا گرفته وزن کم کرده من بینوا ۱۰ کیلو چاق شدم😅😩  دیش ...

لبخند بزن🤣🤣🤣🤣بقول روشن گدا تو جیران

اینم شانس مایه خواهر

2706