2733
2734
عنوان

دعوا با همسر

347 بازدید | 19 پست

برادر شوهرم داره از کربلا میاد به این سپرده شیرینی و آبمیوه بگیره از دیشب هی میگم برو بخر که زشته بعد ممکنه بابت اربعین شیرینی فروشیا بسته باشع،تنبلیش میشه نمیره بعد سرم داد زد که به تو چه.منم اومدم تو اتاق...آهنگ گذاشته تو سیستم صداش رو برده آسمون 

من به صدای بلند حساسم الان این میخواد من واکنش نشون بدم؟؟؟؟

وا خب راست گفته 

چیکار داری خودش برنامه ریزیشو میکنه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وا خب راست گفته  چیکار داری خودش برنامه ریزیشو میکنه

چون ادم‌بیخیالیه اونا هم ساعت ۵ میرسن ،بعد من باید تو گوشام پنبه کنم خانوادش میندازن گردن من.من خب یه چیزی می‌دونم که بهش میگم

چون ادم‌بیخیالیه اونا هم ساعت ۵ میرسن ،بعد من باید تو گوشام پنبه کنم خانوادش میندازن گردن من.من خب ی ...

عزیزم خانوادش بندازن گردنت بهتراز اینکه رابطتت با همسرت خراب بشه ،شما دوبار تذکر بده که اگه خانوادش گله کردن خودش بدونه که مقصر شما نیستین 

تو دنیای که همه دنبال دنیا جهان بخت شدنن😑تو مریم میرزا خانی شو😉💖.امیدوارم اقایونی که اینجان ماهی دوبار پریود بشن😑
2738

افتادم یاد داداشم از حج داشت میومد داداشام عرضه نداشتن شیرینی بگیرن من رفتم شیرینی وابمیوه گرفتم ولی شام که سفارش دادن آوردن زن داداشم خوب اونوقت بیشترغذاهارو بلدبود ببره برافامیلاو همسایه هاشون، ولی بلد نبودن شیرینی بگیره. ببخشید اسی جون یادم افتاد بخودتون نگیرید، شماکه عرضه داری حداقل به داداشش میگی برو بگیر

عزیزم خانوادش بندازن گردنت بهتراز اینکه رابطتت با همسرت خراب بشه ،شما دوبار تذکر بده که اگه خانوادش ...

والا خونوادش اینقد بیشعورن اصلا انگار پسرشون رو نمیشناسن که چقد تنبل تشریف داره،از هر راهی وارد میشن منو خورد کنن.منم اعصابم نمی‌کشه.

خودش می‌دونه مقصره ولی چه فایده.

به هر حال که تصمیم گرفتم دیگه هیچی نگم.اگر قرار بود عوض شده عوض شده بود این اخلاقش 

افتادم یاد داداشم از حج داشت میومد داداشام عرضه نداشتن شیرینی بگیرن من رفتم شیرینی وابمیوه گرفتم ولی ...

ای خواهر چی بگم.

الآنم خودم باید برم بخرم آخه الان هیچکس از خونوداش این شهر نیست خانوادش همه یه شهر دیگه رفتن به دلایلی.

فقط شوهر من اینجاست و طبیعتاً وظیفه داره بگیره اما الان نشسته یه جا.اونا هم ساعت ۵ میرسن.

والا خونوادش اینقد بیشعورن اصلا انگار پسرشون رو نمیشناسن که چقد تنبل تشریف داره،از هر راهی وارد میشن ...

نه بابا از خانواده بیشعور توقع همسر با درک نداشته باش تو که میدونی همسرت کوتاهی میکنه یبار میخوای از دست همسرت حرص بخوری یبار هم از دست خانوادش..

مگه دختر اعصابت از فولاده

تو دنیای که همه دنبال دنیا جهان بخت شدنن😑تو مریم میرزا خانی شو😉💖.امیدوارم اقایونی که اینجان ماهی دوبار پریود بشن😑

بچه هم داری 

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

نارحت نشو عزیزم ولی خب راست گفته 

خانوادشم بیخود میکنن از تو طلبکار شن به تو ربطی نداره اصلا

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️
2706