2752
2734

من با یکی رفیق بودم پسر بود سه سال از من کوچیک بود جای برادرم میدیدم 

بعده سه سال اعتراف کرد از همون اولش روم کراش بوده😐😂

گند بزنن تو رابطه خواهربرادری 😐تمومش کردم دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینا همش حرفه 

هیچ وقت دوتا نامحرم کنار هم مثل برادر خواهر نمی مونن.

یعنی محال و غیر ممکنه احساس غریزی و شهوتی بهم پیدا نکنن.

گول شیطان رو نخور

حال دلم بعد از سقط بچم خوب نیست...........خدایا شکرت بابت دادنت ،ندادنت و گرفتنت ...
من میترسم عشقم با یه دختر برادرههه ولی بهش اعتماد دارم 

حق داری بترسی چون ایرانیا بی جنبن

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 
چرت محضه....دونفر آدم که نمیخوان باهم رابطه عاشقانه داشته باشن میگن خواهر برادر  همونا تو خونه ...

خب منظور همونه دیگه، رابطه دوستانه بدون عشق. حالا اینکه با خواهر و برادر واقعی‌شون خوش‌رفتار هستند یا نه بحثش فرق میکنه

اخر نفهمیدم جای برادرته یا عشقته

عشقش با یه دختر دیگه هم اتاقیه

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز**اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز**قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان**سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز
آره الان چجور ب عشقم بگم حرف نزنه ب نظرت ابجی

رابطشون در چ حده؟ چن سالشه؟ 

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 
خب منظور همونه دیگه، رابطه دوستانه بدون عشق. حالا اینکه با خواهر و برادر واقعی‌شون خوش‌رفتار هستند ی ...

یجور حس بدی گرفتم بهشون اعتماد دارماا ولییی

2706