2752
2734
عنوان

مادرم از دست دادم 😭

576 بازدید | 44 پست

امروز مراسم ختم مادرم بود همه رفتن هیچکس پیشم نموند چجوری این داغ بزرگ تحمل کنم وقتی تنها دختری داشت من بودم هستم وقتی تمام درد دل میگفتم الان به کی بگم نمیتونم به کسی بگم چی دارم میکشم همه میگن گریه نکن میگن هیچی نگو بابات رنج میخوره ولی دلم داره میپوکه گفتم اینجا بگم شاید آروم شدم چجوری میشه غم بی مادری تحمل کرد 😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خدا صبر بده براشون دعا بخون جاش بهشت باش رحمت خدا بر او

11/7/1400دوستیمون😍🙊 23/7/1401بله برونمون ❤️💍۱۳/۲/۱۴۰۲عقدمون❤️😍💍عروسیمون ۱۲/۰۸/۱۴۰۲👩‍❤️‍👨بی هم می‌میریم شبیه زنجیریم 🖇️یه لحظه دور از هم آروم نمی‌گیریم🥺🥺🫀 روزای خوب منتظرمونه 😋 زندگی زیباست لبخند بزن 😁🙏 برای خوشبختیمون دعا کنید 🙏

روح مادرت در آرامش ابدی 

منم هم دردتم 

حست خوب درک میکنم 

مخصوصا اگه مجردی

می‌بینم...آن شکفتنِ شادی را💚پروازِ بلند آدمیزادی را💜آن جشنِ بزرگ روز آزادی را💙                                                          اهدا عضو...اهدا زندگی ❤

عزیزم واقعا متاسفم. ادم از مادر یتیم میشه. خدا به دلت صبر بده😢🥺

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده