2737
2739

درد ک بستگی به بدن خودت داره ، 

آب آلوورا به من گفتن ببرم بعد عمل بهم دادن 

دبگه اگه مشکل معده نداری آبمیوه  اناناس، آلوورا خوبه واسه ورم اینام ک خودشون یه کپسول بهت میدن

میشه یه صلوات به نیتم بفرستی مهربون جان؟🙏❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میشه بپرسم هزینه عملتون چقده؟و کدوم شهر هستین؟

میگن از امید گفتن تو این روزا مثل گول زدن میمونه!«اما تو امید بده شاید یکی گول خورد خندید.»بخاطرش بخشید.بخاطرش ادامه داد. بخاطرش تلاش کرد.این رخت سیاه نا امیدی رو از تنش درآورد.ذهنش رو آب و جارو کرد. روزگار نفس کشید.دنیا جای قشنگ‌تری شد.تو کار خودت رو بکن. تو خوب باش. تو امید بده 🤍•ᴗ•                     
2740
تهران عزیزم ۱۵تومن خودهزینه اصلیه

چقد خوب

من شیرازم چن نفر عمل کردن ازشون پرسیدم کمترینش 20 ملیون هس😶

ولی تجربشونو ک پرسیدم گفتن اصن درد نداشته 

فقط باید بعد از عمل یخورده بیشتر حواست به خودت باشه چیزایی ک دکتر میگه رو رعایت کنی همین😊

میگن از امید گفتن تو این روزا مثل گول زدن میمونه!«اما تو امید بده شاید یکی گول خورد خندید.»بخاطرش بخشید.بخاطرش ادامه داد. بخاطرش تلاش کرد.این رخت سیاه نا امیدی رو از تنش درآورد.ذهنش رو آب و جارو کرد. روزگار نفس کشید.دنیا جای قشنگ‌تری شد.تو کار خودت رو بکن. تو خوب باش. تو امید بده 🤍•ᴗ•                     
غذا چی میتونم بخورم؟

ببین من روز های اول سوپ میکس شده فقط میخوردم 

بعدش کم کم برنج با آب خورشت  ، گوشت و چیزای  ک یکم سفت بود جویدنشو  من تا یک ماه نخوردم ،حالا باز از دکترت  بپرس

میشه یه صلوات به نیتم بفرستی مهربون جان؟🙏❤️
2706