2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه شون شیرخشکیه

167 بازدید | 11 پست

دوقلوهای من ۵ماهشون داره تموم میشه هر دوساعت ۶۰سی سی میدادم دیروز یکی از قل هام اسهال بود بردیم دکتر گف خیلیییی کمه هر دو ساعت باید ۱۲۰ تا بدی الان میخام بدونم شماها چن سی سی میدین؟

مامان دو قلوها 👶👶
یادم نیس اندازش.ولی همون مقدار که رو قوطی نوشته میدادم.تو ۵ماهگیش یک روز درمیون یه قوطی تموم میکرد

اها پس من کم میدم چون دوقلوان و یک روز درمیان تموم میشه

مامان دو قلوها 👶👶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دختر من کم میخوره کلا ، هر دو ساعت ۹۰سی سی میخورد ۵ماهگیش 

والا مال منم ۶۰تا میخوردن دیروز دکتر کلی دعوام کرد که این چه مدل بچه داریه اینارو روزه نگه داشتی🥺

مامان دو قلوها 👶👶
والا مال منم ۶۰تا میخوردن دیروز دکتر کلی دعوام کرد که این چه مدل بچه داریه اینارو روزه نگه داشتی🥺

دختر من اصلا اگه نخواد بخوره نمیخوره واقعا به زور نمیتونمبدم خب چیکار کنیم دزگه

2740
سلام عزیزم نه والا خودم تنهام‌ درسته مامانم میاد ولی نیم ساعت میاد میره

خیلی سخته ، مخصوصا شبا تا صبح که هی بچه ها برای شیر بیدار میشن 😖

هو رب المستحیل و انت تبکی الممکن...اوخدای ناممکن هاست در حالی که بر ممکن گریه میکنی!❤
اها پس من کم میدم چون دوقلوان و یک روز درمیان تموم میشه

سلام خوبی مامان‌جان ببخشید بی مربوط سوال پرسیدم

شما تو یه تاپیک‌گفتین جراحی فیستول انجام دادین؟ خوب شدین دیگع برگشت نداشت 

من‌فیستول دارم نمیدونم چیکار کنم

سلام خوبی مامان‌جان ببخشید بی مربوط سوال پرسیدم شما تو یه تاپیک‌گفتین جراحی فیستول انجام دادین؟ خوب ...

سلام عزیزدلم فدات شم اره منم فیستول داشتم ۴سالی میشه عمل کردم نه برنکشته فقط اون سوراخی که بعد عمل باز میدارن مال من یههههه کوچولو مونده

مامان دو قلوها 👶👶