2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای خودم نیست 

برای دختر یکی از اقوامه

خانواده ی پسر رفتن تحقیق و هییییییچ موردی پیدا نکردن

فقط چون دختر خانم بچه ی طلاقه گیر دادن

البته الان مادر ازدواج کرده و زندگی خوبی دارن

2728

بستگی داره دلیل مخالفت چی باشه.؟؟شاید کاملا درست بگن ولی ما چون درگیر احساسات میشیم و قدرت تصمیم گیری مون مطابق اون احساسات میشه قبول نمیکنیم . خیلیا بودن به حرف والدینشون گوش نکردن وبعدا کلی مشکل پیدا کردن. ولی اگه شما دلیلشون یه دلیل ساده و پیش پا افتاده باشه به کسی که پدر و مادرتون حرف شنوی ازشون دارن بگید بیاد ریش سفیدی کنه و صحبت کنه شاید راضی شدن. اگر بازم دو دل هستید 1480 بخش ازدواجش زنگ بزنید صحبت کنید 

بستگی داره دلیل مخالفت چی باشه.؟؟شاید کاملا درست بگن ولی ما چون درگیر احساسات میشیم و قدرت تصمیم گیر ...

دلیلش رو نوشتم

همه چی عالی پیش میرفت

فقط زمانی که متوجه شدند دختر فرزند طلاقه گیر دادند

البته دختر خانم الان زندگی خوبی با مادر و پدر خوانده داره

ولی....

برای خودم نیست  برای دختر یکی از اقوامه خانواده ی پسر رفتن تحقیق و هییییییچ موردی پیدا نکردن ...

این رو ندیدم. پسر باید به کسی که پدر و مادرش ازش حرف شنوی داره بره صحبت کنه تا اون پا پیش بگذاره و ماجرا خاتمه پیدا کنه. بچه طلاق بوده قبول ولی دلیل نمیشه بعدا اون بخواد تمام کنه زندگیش، باشه عجب دلایلی

2738

بله

میگن شااااااااید بعدها پدر دختر در زندگی دختر مشکل ایجاد کنه

در صورتیکه اینطور نیست

مادر دختر خانم سالهاست ازدواج کرده بدون هیچ مسئله ای از طرف همسر سابقش

دلیلش رو نوشتم همه چی عالی پیش میرفت فقط زمانی که متوجه شدند دختر فرزند طلاقه گیر دادند البته دخت ...

اینکه خیلی خوبه با مادر و شوهر مامانش زندگی میکنه  مهم اینه که الان تو یه خانواده سالم زندگی میکنه هرچند که اون اقا پدرش نیست ولی خوبه که اواره خونه فک وفامیل نیست. انشاالله که حل بشه مشکلش 

نه

پدر و مادر پسر اومدن منزل پدر و مادر دختر

پدر اصلی دختر خانم جای دیگه زندگی میکنه

مسلما جایی که پدر خوانده هست اجازه نمیده همسر سابق خانمش هم باشه

یک خواستگاری کااااملا رسمی 

پدرخوانده هم توی مراسم خواستگاری گفتن که من ایشونو مثل دختر خودم دوست دارم

همه چیز خوب بود

حتی در اون جلسه صحبت مهریه هم شد 

ولی بعداز رفتن به این نتیجه رسیدن که شاید بعدها از طرف پدر دختر مشکل ایحاد بشه

دلم برای دختر و پسر میسوزه 

همدیگه رو خیلی دوست دارن