2737
2739
عنوان

سوال مادرشوهری😂

444 بازدید | 14 پست

خانما یه خانمی اولین بار  می‌خواد دختر مورد نظر پسرش رو ببینه چی باید به همدیگه بگن چه رفتار هایی باید داشته باشن که خیلی درست و مناسب باشه ؟

اگر بیش از اندازه مورد محبت قرارت دادم نه تنها بودم نه محتاج توجه فقط و فقط فکر کردم میتونی آدم خوبی باشی همین.. 🙂🌹🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دیگه اون سن خودش باید رفتار درستو بدونه

نه تاحالا عروس نداشتن و  میخوان بدونن که چطور باید رفتار کنن

اگر بیش از اندازه مورد محبت قرارت دادم نه تنها بودم نه محتاج توجه فقط و فقط فکر کردم میتونی آدم خوبی باشی همین.. 🙂🌹🙏

خب اول اینکه سنگین باشه و حالا خیلی شوخی نکنه و احساس راحتی نداشته باشه.بعدش اینکه سوال های خصوصی از دختر نپرسه و در دیدار اول خیلی دخترو سوال پیچ نکنه.از طرفی از پسرش هم خیلی تعریف نکنه البته بهتره یه جورایی نامحسوس به خوبی ها و عادات و انتظارات پسرش اشاره کنه

2738
بنظر من خودش باشه در کنارش دنبال مچ گیری از دختره هم نباشه.

مرسی از نظرتون 

خب اول اینکه سنگین باشه و حالا خیلی شوخی نکنه و احساس راحتی نداشته باشه.بعدش اینکه سوال های خصوصی از ...

واقعا خیلی کامل بود ممنون 

نه تاحالا عروس نداشتن و  میخوان بدونن که چطور باید رفتار کنن

آخه بحث عروس نیست فکر کنن می خوان با یه آشنای رودروایسی دار معاشرت کنن محترمانه باشه لبخند بزنن زیاد صمیمی نشن

حلالم کنید و خدانگهدار   
بله مودب هر سوالی جواب داد بده و زیاده سرد و خجالتی نباشه 

ممنونم 🙏

خودش باشه و از علایق و اعتقادات و برنامه ی اون دختر بپرسه برای شناخت بیشتر از عروس آیندش.

ممنونم 🌼❤️