2733
2734
عنوان

اصلا همچین چیزی امکان داره؟؟!!!

796 بازدید | 27 پست
الان حدود 7 ماهه که پری 6 روز جلوتر میاد. ماه پیش 19 آذر شدم این ماه با حساب 6 روز جلو افتادن باید 13 دی میشدم. که از شبش دل درد داشتم و تا شبش که داشتم غذا درست میکردم از حالتم فهمیدم که حتما پری اومده. حتی یه دل درد خیلی شدیدی گرفتم مثله درد زایمان نفسم بند اومد منم انقدر دردش غیر قابل تحمل بود سریع یه ژلوفن خوردم . یه پدم گذاشتم چون مطمئن بودم که شدم. صبح پا شدم دیدم خبری نیست. نشون به اون نشون الان 8 روز میگذره و من پریود نشدم. یعنی 2 روزم از موعد اصلیمم گذشته. دیروز بی بی چک زدم منفی بود.
جالب اینه که ما ماه گذشته به خاطر مریضی من و گرفتاری شوهرم رابطمون از همیشه کمتر بوده . فکر کنم 5 بار که دو بارش و بعد از 13 دی(تاریخ پری) بوده. اون 3 بارم دو بارش جلوگیری با کا ندو م بوده یه بار طبیعی که شوهرم مطمئنه اشتباهی نکرده. یعنی همچین چیزی میشه؟ کسی تا حالا همچین چیزی براش پیش اومده؟ یعنی گیجم نمی دونم چی شده...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسرمم ناخواسته باردار شدم ولی اون و میدونستیم خودمون یه گندی زدیم. روزی که پریم تموم شده بود اقدام داشتیم از شانس ما هم گرفت. یه سال بود که ازدواج کرده بودم ولی چون بچه اولمون بود گفتیم حالا یکی دو سال این ور و اون تر و نگهش داشتیم. ولی اگه این بارم باردار باشم چه خاکی به سرم بریزم. نمی گن این دو تا به اصطلاح تحصیل کرده عرضه یه جلوگیری کردن و ندارن. والا مردم 10 سال جلوگیری طبیعی میکنن هیچ مشکلی هم براشون پیش نمیاد اون وقت منه بیچاره از کنار هم رد میشیم حامله میشم.
2731
2706