2733
2734
عنوان

مادر شوهر

232 بازدید | 10 پست

مادر شوهرم زنگ زد گفت می‌خوایم بیایم خونه گفتم من کرونا دارم و هنوز خوب نشده،ممکنه بگیرید.اینم بگم که می‌دونن کرونا دارم،چون از شوهرم گرفتم من.بعد گفت خب چیکار کنم کرونا داری ما نباید بیایم پسرمون رو ببینیم!!!!

منم گفتم پسرتون خودش میاد دستبوسی،( آخه شوهرم خوب شده من بد مریضم دو هفته ست همچنان درگیرم)  با خنده گفت از خونه ت میترسی ؟ گفتم شما تشریف بیارید من میرم تو یه اتاق میمونم.

گفت باشه ما نیم ساعت دیگه میایم

بعد هم با پرویی اومدن،کلی هم با صدای بلند حرف میزد که به شوهرم می‌گفت زنت عابد بیماره،همیشه مریضه و...شوهرمم همینطوری بلند گفت مامان به خاطر زنم که گفت اشکال نداره و چیزی تو روتون نگم زنگ نزدم و اومدنتون رو کنسل نکردم وگرنه طرز حرف زدنت خیلی زشته،هر کسی یه ظرفیتی داره کاسه صبر اونم لبریز میشه بلاخره.گفت پسرای من زن که میبینن دست و پاشونو گم میکنن تا دلت بخواد از این زنا ریختست.شوهرمم گفت اگه اجازه بدید همین یه دونه برای من کافیه و با همین آرامش دارم .

دیگه نمیدونم چی شد بلند شدن رفتن.فقط اومد کرم بریزه اعصاب منو خورد کنه و بره.کلی گریه کردم از ناراحتی.به خدا من خیلی احترام نگه میدارم نمی‌دونم چرا با من لجه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوبه شوهرت جوابشو داده وگرنه منم دق میکردم 

خدایی دمش گرررررم 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔

حواست باشه این مردها کار رو خراب میکنن. مرد نباید خودشو قاطی این مساائل کنه. مادر خواهر فکر میکنن بچشونو گرفتن بعد اوضاع خراب میشه.. دقت کن ب این موضوع.. تا واجب نشده و طرف بیخودی شمشیر نکشیده شوهرت جلو نیفته و اگرم تذکری میده پنهانی بده ن جلوشما... مادر هم یک زن هست و نمیخواد پسری ک بزرگ کرده اینجور دلشو بشکنه.. شما بعد دوهفته دیگ زیادی سخت گرفتی

دوستم برای حل شدن مشکلم دعا کن
2738
حواست باشه این مردها کار رو خراب میکنن. مرد نباید خودشو قاطی این مساائل کنه. مادر خواهر فکر میکنن بچ ...

من هنوز گلودرد شدید دارم و سرفه های وحشتناک.

بعد اگه بگیرن میان منو خفت میکنن که تو باعث مریضیمون شدی.

مادر شوهرم دیگه شورش رو در آورده بارها به خودش گفته که نکن اینکاراتو.من  فقط بابت اینکه مادر شوهرمه احترام نمیزارم بابت اینکه بزرگترها و احترامش واجبه چیزی نمیگم.

اونم داره سو استفاده می‌کنه مرتب.