2737
2734
عنوان

پرپشت شدن ابروها

3294 بازدید | 24 پست

سلام خانما تورو خدا محصولی که استفاده کردید برا پرپشتی ابروهاتون و واقعا اثر گذاشته معرفی کنید 

😔

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده❤                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فقط و فقط روغن کرچک تا سه چهار هفته شب درمیون نتیجه گرفتید که حتما میگیرید واسم دعا کنید.

مرسی عزیزم یک شب در میون بزنم؟

ان شاءالله هر چی از خدا میخوای بهت بده 😍

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده❤                       
2740
مرسی عزیزم یک شب در میون بزنم؟ ان شاءالله هر چی از خدا میخوای بهت بده 😍

ارا گلم واسه من که خیلی پر شد سر دوهفته 

تاج ابروهامم دراومد حتی

وزن اولم :    ۶۵.۵۰۰       وزن فعلی:۶۱      وزن هدف :۵۸

میشه واسه پرپشت شدن مژه هم بگید

باباش نمیزاره عکس دخملشو جایی بزارم 😑🥺                          بزارم مشخصاتشو بگم به دلم نمونه حداقل🥺😜🤭                   دخملیم چشاش درشت و خوشمل مشکی تیله ای مثل مامانش داره😍😅 مژه هاشو که نگم عجیب دل میبره 🥰 پوست سفید برفی 🤍♥ لباش خوداااا نگم غنچه ای و قرمز قرمز 😍💋 صورت گرد و توپولی دلم میخواد گاز بگیرم ولی دخمل لوس باباش گریه میکنه😑🥺                                                                           عشقولیم زود بزرگ شو که کلییییی باهم کار نکرده داریم کلی خرید داریم باهم کلی باید باهم شهربازی بریم و دیوونه بازی دربیاریم 😅 🥰 دوست دارم ولی نه بیشتر از باباییت یادت باسه هاااا😅
مرسی گلم روغن مورد هر شب باید بزنیم؟شما خودتون نتیجه گرفتید؟ 

روغن رو هر شب‌نباید زد

ریشه ابرو رو سست میکنه

یه شب در میون

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲

سرم ابروی سریتا عالیه اگ بهتون بیفته

لطفاً برای نی نی دار شدنم یه صلوات میفرستی😘⁦❤️⁩ تاریخ شروع رژیم 21خرداد ،وزن اول82وزن فعلی65😍🥰هدف65🥳من با کم کردن وزنم باردار میشم و نیازی به روش های کمک باروری ندارم🤰