2733
2734
عنوان

چقدر یه آدم میتونه پشت باشه

224 بازدید | 15 پست

زن بابام هرچی تو مجردی زجرم داد الانم که حامله ام دلم چیپس کشید اینم برخوردش..... امروز دلم چیپس کشید بزور برام خرید بعد همش میگه بابات ازم حساب میخواد منو بازخواست میکنه درصورتی که به بچه خودش روزی 20 تومن میده برای خوراکی و این چیزا 

خودم نمیدونستم شوهرم پول زده بحساب یا ن وگرنه میمردمم نمیگفتم بخره..... 

الانم با اشاره و پچ پچ به بابام میگه بلند بگو که از کارت خودم خرید کنید که پیامش بیاد برای خودم..... مگه درآمد و کارکرد بابام برای اونو بچشه 😭😭😭😭😭

خیلی دلم گرفته..... کاش نگفته بودم چیپس میخوام.... بخدا اصلا ازش نخوردم حتی یدونه😭😭😭😭

ثمره عشقمون 🤩🥰 نفس منی...قلب بابایی... منو بابا هم که بدون هم نمیتونیم... بالاخره اومدی خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون.. تاریخ 14/12/1401خاص ترین تاریخ زندگی مشترک منو بابایی
برو ب بابات بگو همین حرفارو زنیکه ی عوضی

آخه قبل من برگشته به بابام میگه خودش پول داره از کارت من خرید میکنه بگو ازکارت تو بخره که بخودت جواب بده 

ثمره عشقمون 🤩🥰 نفس منی...قلب بابایی... منو بابا هم که بدون هم نمیتونیم... بالاخره اومدی خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون.. تاریخ 14/12/1401خاص ترین تاریخ زندگی مشترک منو بابایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو ب بابات بگو همین حرفارو زنیکه ی عوضی

صبح هم بیرون بوه نزدیک 500 تومن داده رنگ مو و ماسک مو یه شامپو 

2728

بنظرم بهتر بود ازش نمیخواستی 

بشخصه حق رو به شما نمیدم البته به اونم نمیدم ولی به شما اصلا نمیدم 

بعد یعنی اندازه یک چیپس هم تو کارتت نبود؟

ببخش باران!تو می باری و ماهی شسته نمی شویم…!

عزیزم چیزی خواستی چرا به خود بابات نمیگی به اون نگو دیگه ولش کن

ولی من جات بودم باهمه سختیا میموندم خونه خودم حداقل آرامش داشتم

کاربری هفتم🤪هیچوقت وقت واعصابتونو با بحث کردن آدم مغز زنگ زده هدر ندید👍
2738
عزیزم چیزی خواستی چرا به خود بابات نمیگی به اون نگو دیگه ولش کن ولی من جات بودم باهمه سختیا میموندم ...

بابام سرکار بود داداشم رفت بیرون گفتم برای منم چیپس بخره... نمیدونستم اینقدر پست تشریف داره.....منم ازبس آوردم بالا و حالم بد بود شوهرم منو فرستاد خونه بابام چون تو شهر غریبم 

بنظرم بهتر بود ازش نمیخواستی  بشخصه حق رو به شما نمیدم البته به اونم نمیدم ولی به شما اصلا نمی ...

من آخرین بار پول کارت بکارت کردم موجودی صفر صفر بود نمیدونستم صبح شوهرم پول زده به کارتم..... چرا حق رو بهم نمیدی 

بابام سرکار بود داداشم رفت بیرون گفتم برای منم چیپس بخره... نمیدونستم اینقدر پست تشریف داره.....منم ...

منم شهر غریبم عزیزم همه این روزارو تنهایی سرکردم 

حق داری نبایدبرا یه چیپس اینجوری میکرد ولی دیگه از زن بابا چه انتظاری میشه داشت 

دیگه عزیزم نباید ازش انتظار داشته باشی خدا روشکر که ازدواج کردی پسر وسامون گرفتی همین که با بابات خو ...

کی خواستم که بار دومم باشه تازه زیر پا نشین بابامم میکنه که بابام یبار میگه سیسمونی میخرم یبار میگه ن 

منم شهر غریبم عزیزم همه این روزارو تنهایی سرکردم  حق داری نبایدبرا یه چیپس اینجوری میکرد ولی د ...

نمیدونم فقط من اینجوری حساس شدم یا شماهام اینجوری.... همش دارم گریه میکنم اصلا آروم ندارم 

ببخشید که سوال میکنم، پول همراهت نبود که خودت بخری؟

دیروز کارت بکارت کردم موجودیم صفر شد امروز صبح شوهرم پول زده بود بحسابم من نمیدونستم.... دیدم داره میره مغازه گفتم واسه منم یه چیپس بخره.... واقعا اینقدر خواسته زیادی بوده 

نمیدونم فقط من اینجوری حساس شدم یا شماهام اینجوری.... همش دارم گریه میکنم اصلا آروم ندارم 

درکت میکنم عزیزم آدم کلا تو بارداری خیلی حساسترو زودرنج میشه منم یه چند روزی اواسط بارداری رفتم شهرستان خیلی ویار میکردم هم خوراکی هم غذاهای فست فودی و پیتزا ساندویچ اینا بعد مامان بابای منم اصلا اهل خوردن اینچیزا نیستن منم اصلا اصلا روم نمیشد بهشون بگم حتی خودشون میپرسیدن چیزی میخوای میگفتم نه ولی خیلی هوس میکردم چون ویارم شدید بود بعد همش گریه میکردم تا دیگه برگشتم خونه خودم راحت شدم 

2706