2733
2734
یه حرفی بزن چیزی بگو حالم خرابه

غصه نخور و از هیچی نترس 

چون اگه بترسی سرت میاد خدایی نکرده🤝🏼

اگه نمیتونی برای عقیده و سلیقم احترام قائل باشی به نظرت احتیاجی ندارم:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یچیز بت بگم حواستو جمع کن ب افکارت  توهرچی فک کنی جذب میکنی  میدونستی شغل همسرت اینه خب ...

تو همون گروه میگفت چشم لازم نبود بیاد پیوی.

راس میگی کمبود اعتماد به نفس دارم. من خیلی از زنه سرم از لحاظ قیافه. ولی دستم نیس حالم خرابه با شوهرم دعوا کردم

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵                       
2731
خانم ها خراب نیستن .شیطان بلده همه رو گول بزنه

بله درسته ولی اگر همه مرز مشخص بذارن توی رابطه هیچکس نمیتونه نفوذ کنه. ضمن اینکه توی هر رابطه خارج از عرفی هر دو طرف به یک میزان مقصرن. نمیشه فقط گفت زن

هرجا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه... ای ترس تنهایی من ، اینجا چراغی روشنه 😔🌹
فقط اوراسی که ده دین چشم و کوفت😂

حالم چوخ خرابدی. ال لریم بوز دی

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵                       
2738
همسرت باید درست باشه عزیزم. وگرنه همه خانما خراب نیستن که تا یه خانمی رو میبینید فکر میکنید خرابه

من به هیچی هیشکی اعتماد ندارم

خیلی حس بدیه من تجربش کردم نمیخواموبددلت کنم ولی من به یه جایی رسیدم که رفتم محل کار طرف و دختره رو دیدم که خیلی ریلکس بود و هی خودش میچسبوند باهاش برخورد کردم جوابم داد منم یه تو گوشی زدمش و انداختمش بیرون ولی هیچوقت فراموش نکردم اللن خیلی زمونه بدیه چه مرد چه زن وقتی ذاتشون بد باشه و اهلش باشن اینقد میرن رو مخ طرف تا بتونن بیارنش تو راه 

ینی هیچ خانمی نباید کار کنه چون شماها ب شوهراتون مطمئن نیستین.؟

نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...
تو همون گروه میگفت چشم لازم نبود بیاد پیوی. راس میگی کمبود اعتماد به نفس دارم. من خیلی از زنه سرم ا ...

اوه بدترم ب شوهرت نشون دادی ک خودتو کم میبینی

خب شاید دیده کسی نگفته اینم نگفته 

یا روش نشده جلو همه بگ ،صدتا دلیل داره 

چرا شما فک میکنید هم جنساتون همه خرابن و شوهداتون فرشته

2706