2737
2739

سلام من مواد کیک رو گرفتم یادم رفت شیر بگیرم با آب درست کردم فکر نمی‌کردم آنقدر عالی و خوشمزه بشه و بافتش پفکی بشه درست عین کیک شیفون 

مواد لازم تخم مرغ چهار عدد

شکر  ۱۶قاشق غذا خوری

آرد ۱۶قاشق غذا خوری 

وانیل یک قاشق چای خوری سر خالی(سرصاف)

آب ۲۰قاشق غذا خوری

روغن مایع ۱۲قاشق غذا خوری

بکینک پودر دو قاشق غذا خوری سر صاف 

اول تخم مرغ و شکر و وانیل رو آنقدر هم می‌زنیم تا کرمی رو به سفید بشه و کش دار بعد روغن و آب رو اضافه میکنیم و هم می‌زنیم بعد آرد که س بار الکی شده رو با بکینگ پودر اضافه میکنیم کم کم در چند مرحله و ب صورت دورانی هم می‌زنیم تا تموم شه بعد کف قابلمه رو چرب میکنیم و مواد رو میریزیم زیر کار رو شعله پخش کن میزاریم و دم کنی حتماااا بزارید روی شعله متوسط رو به کم بعد نیم ساعت درشو بر میداریم تست میکنیم قطر قابلمه من ۲۵سانت بود کیک من ۶سانت پف کرد 

چند نکته بصورت ی طرف مواد رو هم می‌زنیم یعنی یا بر خلاف ساعت یا درست مثل عقربه های ساعت 

بعد دم کنی میزاریم و شعله پخش کن 

میتونید پودر کاکائو رو اضافه کنید یا پودر هل یا زعفرون فقط هر چقدر پودر کامائو اضافه میکنید از آرد ب همون اندازه کم کنید 

و چونکه این آموزش رو توی اینستا دیدم نوشته بود کپی بدون درج منبع حرام است از پیجparisa.foodmaz درست کردم

حتما بعد نیم ساعت ی سر ب کیکتون بزنید 

قابلمه من ۲۵سانتی قطر داشت و مواد داخل فیلمی ک دیدم نصف این مواد بود چونکه قابلمه من بزرگ بود مواد رو دو برابر کردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
خدا خیرت بده فردا مهمون دارم الان داشتم فکر میکردم که کیک درست کنم تاپیکتو دیدم انشاالله فردا طبق دس ...

ببین گلم ازاونجا ک فردا مهمون داری امشب درست کن فردا مشغول تدارکات دیگت بشی یک درصد اگ نتونستی کیکتو خوب دربیاری زمان داشته باشی درست کنی دوم کیکت خنک باشه بهتره

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲
ببین گلم ازاونجا ک فردا مهمون داری امشب درست کن فردا مشغول تدارکات دیگت بشی یک درصد اگ نتونستی کیکتو ...

اره خنک باشه بهتره کیک وقتی داغه هر چقدرم وانیل زده باشید بوی بد تخم مرغ میده امشب درست کنید عالی میشه میتونید خامه کشی ام کنید و تزئین

2706