2737
2734
عنوان

درد پهلو در بارداری .. کسی تجربه ایی داره ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 107696 بازدید | 193 پست
قربونت عزیزم،خب میرفتی دکتر شاید عفونت داری،من تبریزم

دکتره خودم دارو نمیده میگه زیاد خوردی.. باید برم دکتر کلیه. عه چه خوب منم‌تبریزم دکتری میشناسی امروز باشه؟ دکتره کلیه اخه امروز روزه فرده

برای خونه دار شدنمون‌صلوات میفرستین🙋🙏 
فقط شیر با انجیر رو من تاثیر داره، دکترم گفت شیرو گرم کن توش چندتا انجیر خشک بنداز چند دقیقه خیس بخو ...

😂😂😂😂خيلى باحالى به نيگاه به تاريخ پستم بنداز الان دخترم دوماه ديگه دوسالش تموم ميشه كلى خنديدم دمت گرم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

سلام عزیزای دل.من الان روز ۱۸پری هستم.پهلوهام درد میکنه یعنی یه روز پهلوی چپم و زیر دلم درد میکرد دیروز تا حالاهم پهلوی راستمه.یعنی باردار شدم؟ اصلا عفونت هم ندارم خداروشکر.یخ هم نکرده.گفتم شاید باد باشه چای نبات و زنجبیل خوردم ولی فایده نداشت لطفا راهنماییم کنید.مرسی عشقولیا

سلام منم هفته 24بارداری ام، پهلو چپم دویه روزه درد گرفاه، منم ک خیلی آدم حساسیم، آیا طبیعیه واقعا؟؟& ...

سلام شما درد پهلوتون خوب شد خودش یا دکتر رفتید؟

علتش چی بود؟

منم چند ساعته الان درد دارم هفته 20 هستم

آرامـــش سهــم قلبیـــست کــه در  تصرف خـــــ❤ـــدا باشد....
2738
بچه ها من هفته 5 پهلوی چپم درد میکنه دکتر گفته چون لکه بینی نداری طبیعیه... کسی اینطور بوده؟ میترسم. ...

سلام عزیزم منم هفته۵ هستم منم یبار پهلو راست میگیره یبار چپ نمیدونم از چیه.برا تو دلیلشو نفهمیدی؟عفونت نبود؟

سلام عزیزم منم هفته۵ هستم منم یبار پهلو راست میگیره یبار چپ نمیدونم از چیه.برا تو دلیلشو نفهمیدی؟عفو ...

سلام خوبید من پهلو درد دارم شما از همون هفته ۵ پهلو درد گرفتید یا قبلشم بود پهلو دردتون مثلا هفته اول و دوم 

من اقدام داشتم و الان فکرمیکنم حدودا ۸روز از تخمک گذاریم گذشته باشه امروز درد ناف تا زیر شکم داشتم الانم پهلو درد گرفتم نمیتونم دراز بکشم

شما این علایم رو داشتید آیا؟ پهلوی راستم تا پشت کمرم درد میکنه 

اره عزیزم من حدودا از اون اول هفته ای یبار پهلو درد میشم 

وای من امروز پهلوی چپ ک فقط سمت چپ لگنم از جلو و پشت ک تخدان چپم بیشتر دردمیکرد 

دیروز راست بود 

امروز به جز اون توی دهنم و لبام احساس شوری می کنم هرچی میشورم دهن و دوردهنمو نمیره 

دست و صورتم خیلی خشکه هرچی مرطوب کننده میزنم بازم خشکه 

به نظرت اینا علایم بارداریه 

من الان از تخمک گذاریم حدودا ۱۰ روز میگذره نمیدونم کی تستم کنم 

ببین حتما باید با پزشک مشورت کنی. 

دکتر شبنم بزرگ زاده

اینم آدرس اینستاش: 

dr_bozorgzade

چند تا مطلب خیلی خیلی خوب در مورد خوابیدن در بارداری گذاشته بود تو پیجش. فک کنم خیلی کمکت بکنه

اینم شماره واتس اپ شون هست

09911616251

جواب میده خیلی هم دکتر خوبی هست. بنظرم باهاش در میون بزار مشکلت رو