2733
2739
عنوان

دوستانى که تابه گرین پن دارند

140 بازدید | 18 پست
سلام من تابه گرین پن خریدم مدل کیوتو بعداز چند ماه استفاده نچسب بودنش خیلى کم شده حتى نیمرو هم میچسبه😕 میخواستم بدونم براى شما هم اینجور بوده و خیلى زود کیفیتش رو از دست میده ؟ ممنونم
هیچ وقت قرص هایی که حال آدم را خوب می کنند، جای خوب هایی که دل آدم را قرص می کنند ..را نمیگیرند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تازه خریدم هنوز نچسبه فروشنده گفت بعد از دو سه سال خاصیتش ممکنه بره، چقدر بد که بعد از چند ماه اینطور شده گفت اگه خاصیتش رفت روغن بمال بهش بذار بیست و چهار ساعت بمونه تو ماشین ظرفشویی هم نباید بذاری
2728
2738
من براى سالم بودنش خریدم ولى اینقد زود اینجور شده الان که با شک و تردید استفاده میکنم که نکنه لایه زیرى وارد غذا نشه اونم فقط براى سرخ کردن
هیچ وقت قرص هایی که حال آدم را خوب می کنند، جای خوب هایی که دل آدم را قرص می کنند ..را نمیگیرند...
من خواستم همون جور نیمرو چسبیده ببرم خانه آشپزخانه نشون بدم😜
مهتا جون من کلى سرچ کردم بعد خریدم چون بهترین مارک سرامیکى هست
2706