2752
2734
عنوان

نامزدم مازوخیسم داره روانیه :) بگید چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1961 بازدید | 43 پست

نترس من بودم با زبون همین بلای خودشو سرش میاوردم گوشیشو ورمیداشتم 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا ازش نترس بگو هرگوهی میخوای بخور  ببینه ترسیدی حسابی ازت سواستفاده میکنه  نهایتا ب ب ...

ادم ترسویی ام. میدونه میترسم. سو استفاده میکنه. ب خانوادم بگه دیگه نمیزارن دانشگاه برم ازادیمو میگیرن زندگیم جهنم میشه

منو توی هر تاپیک هیجانی و پربازدید تگ کنید  
این پسر ترسوتر این حرفاس که بگه.بهش بگو اگر ادامه بدی به کارت میرم فتا و میگم تهدیدم کردی و پیدات می ...

زندانم رفته. نمیترسه از هیچی. حتی ی بار داشت خودکشی میکرد سر من

2731
ادم ترسویی ام. میدونه میترسم. سو استفاده میکنه. ب خانوادم بگه دیگه نمیزارن دانشگاه برم ازادیمو میگیر ...

خونوادت زندگیتو جهنم کنن خیلی بهتره تا اینکه این عوضی زندگیتو جهنم کنه 

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
زندانم رفته. نمیترسه از هیچی. حتی ی بار داشت خودکشی میکرد سر من

نترس بابا اداشه چقد ساده ای تو 

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
به بابات بگو یه نفر مزاحمم شده  حتما به خانوادت بگوو این همه بلا ملا سر دخترا میارن یهو بر ند ...

باهاش خیلی کارا کردم رفتم بیرون قهوه خونه حرف زدیم چتامون هس ب بابام نشون میده میگه دختر خودت کرم داشته 

همین دیگه وقتی روابط رو قاطی میکنید ب دوست پسر میگید نامزد  همین میشه  انتظار خوب بودن ه ...

من گفتم نامزد که نی نی یار حذف نکنه تاپیکو. وگدنه دوست پسرم بود. 

باهاش خیلی کارا کردم رفتم بیرون قهوه خونه حرف زدیم چتامون هس ب بابام نشون میده میگه دختر خودت کرم دا ...

وقتی انقده روانیه دختر جان 

والله من که ترسیدم من بودم حتما به یکی میگفتم