2733
2734
عنوان

میترسم ب این روش عادت کنیم

1613 بازدید | 37 پست
من از خانواده خودم دورم. ینی یه شهر دیگه زندگی میکنم. نزدیکه ۱ساله نرفتم شهرمون!‏ البته اونا ۵-۶ دفه بم سر زدن
بخاطر شرایط کاری و مالی همسرم نمیشه تند تند بریم. شوهرم هم با رفتنم مشکلی نداره اما من ازینکه خودم تنها برم خوشم نمیاد آخه میترسم برا شوهرم عادت بشه همیشه بگه برا من نمیشه تو اگه دوس داری برو!‏
تمام اینارم بش گفتم میگه من شرایطمو بت گفتم اگه میخوای دوری رو تحمل کنی میل خودته!‏
حالا بنظرتون برم بدعادت نمیشه؟
می خوام تغییر کنم... از پیله به پروانه شدن
بدون شوهرت نرو باران بد عادت میشه

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم همین شرایطو دارم. اما می رم. نمی شه که. دق میکنه ادم. شوهرمم عادت نکرده. هر وقت بتونه با هم می ریم. نتونه خودم تنهایی
خداجون مرسی بابت همه داشته ها و نداشته هام.آرزومند خنده های ته دلی برای همه هستم.
2740
تو تا کی میخواهی احساساتت را سانسور کنی؟؟ برو تا دلت خواست بمون. دور از جون پدر و مادرت .پدر و مادرها که همیشه نیستن . یه روز دلت میسوزه که چرا سیر ندیدیشون.
به رغم تمام فاصله ها بیـــــا/برایت شکوفه ی سیبی کنار گذاشته ام...
2706