2737
2739
دخترم 4 سالشه و موهاش خیلی نازک و کمه. چند بار خیلی کوتاه کردم اما خودش خیلی غصه میخوره و دوست داره موهاش بلند باشه و پر مثل پرنسسا. اما اگه بلند کنم کم بودنش خیلی به چشم میاد چطوری تقویت کنم
با تو از دریاچه ی نور از دل جنگل گذشتم
گفتی هر عشقی میمیره اما از تو برنگشتم
میخواستم تا دنیا دنیاست ما به عشق هم بنازیم
توی مرز ماه و دریا قصری از صدف بسازیم
طوفان گرفت و چه ساده شکستی
اما چشاتو رو بغضم نبستی
عمرم گذشت و هوز که هنوزه
سلطان قلبم تو هستی تو هستی
اتی جون پسر من 22 ماهشه،موهاش خیلی کم پشت بود،نسبت به هم سالای دورو برش،3ماه بهش شربت روی میدم،به نظر خودم که تاثیر داشته.روزی 5سی سی،یک روز در هفته استراحت بده،بعد از تموم شدن یک شیشه 1ماه استراحت بده حتما،چون شنیدم مصرف بیش از حد روی باعث بلوغ زودرس میشه.منتها دستورش برای دختر شما که 4سالش نمیدونم،میخوای با یک متخصص مشورت کن.
رادین شدی همه زندگی مامان و بابا
شربت سندروس از داروخونه بگیر برای تقویت مو عالیه. یا برو عطاری بگو موی دخترم کم پشت بهت روغن میده با اون روغن موهاش چرب کنی هم خوبه. تو گوگل سرچ کن ببین چه چیزای دیگه ای برای تقویت مو خوبه
پدرم رفت و از رفتنش عجیب دلتنگم. پدرم رفت و من ماندم و یتیمی و تنهایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زرده تخم مرغ محلی بزن به سرش اول تو حموم سرش رو بشور بعد زرده رو بزن بعد خودتو بشور تا ده دقیقه رو سرش بمونه بعد سرش رو اب بکش کمی بو میده ولی اثر داره
خدایا! داده ات نعمت است و نداده ات حکمت
2728
زرده تخم مرغ محلی بزن به سرش اول تو حموم سرش رو بشور بعد زرده رو بزن بعد خودتو بشور تا ده دقیقه رو سرش بمونه بعد سرش رو اب بکش کمی بو میده ولی اثر داره
خدایا! داده ات نعمت است و نداده ات حکمت