2737
2739
عنوان

شما جای من بودید چیکار میکردید

152 بازدید | 16 پست

همسایه طبقه بالام یه زن و سه تا بچن

از روزیکه اومدن اسایش و از ما گرفتن

زنه تو خونه کار میکنه و بچه هاشم که نگم

صبح و شبمون قاطی شده

اصلا زبون نمیفهمه

یه بیشعور به تمام معناست

اینقدر صدا داره که طبقه بالاییش صداش در اومده

یه ساختمونو گذاشته رو سرش

ولی همه چون یه زنه و براشون حرفی در نیاد میترسن چیزی بگن

شوهرم هزار بار بهش گفت

مدیر ساختمون بهش گفت

صاحبخونش اینقدر بهش گفت 

مامور اوردیم

انگار یه گاو به تمام معناست

دیگه صاحبخونه جوابش کرده

یه ماه دیگه مونده بره ولی انگار داره عقده خالی میکنه

منم باردارم همش میپرم از ضربه ها

شوهرم میگه دیگه از امشب خوابو بهش حروم میکنم

شما بودید چیکار میکردید

گر نگه دار من آن است که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیز بذار این یک ماه هم بگذره و بره وقتی همه راهی امتحان کردید و این خانوم تصمیمش رو برای بیشعوری و بیفرهنگی گرفته دیگه کاری نمیشه کرد و گلاویز شدن بیشتر با این ادم همون نیمچه ارامش رو ازتون سلب میکنه ... حالا دیگه خوددانی 😉

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
خب مشکلش چیه دقیقا؟ کاش خودتون خیلی آروم با ایشون صحبت کنید

شیش ماهو فقط صحبت کردیم

زنه انگار دنبال اینه مردای بقیه رو تور کنه انگار

عزیز بذار این یک ماه هم بگذره و بره وقتی همه راهی امتحان کردید و این خانوم تصمیمش رو برای بیشعوری و ...

اخه زورم میگیره میگه برید هرکار میخواید بکنید

من مراعات نمیکنم

بعد ما کاری نمیکنیم بدتر میکنه و به ریشمون میخنده

2738
اخه زورم میگیره میگه برید هرکار میخواید بکنید من مراعات نمیکنم بعد ما کاری نمیکنیم بدتر میکنه و به ...

جدیش نگیرید و ریلکس برخورد کنید موقع برخورد باهاش ایشون متاسفانه از بیماری شدید روانی رنج میبره و کاریش نمیشه کرد 😊🤷‍♀️

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
شیش ماهو فقط صحبت کردیم زنه انگار دنبال اینه مردای بقیه رو تور کنه انگار

وای عزیزم همسایه پایینی ما تا ۲شب بچه هاش چقدر دعوا میکردند من از خواب پریدم تا سه و نیم خوابم نمیبرد

خدایا یاری کند قلبی را که در آرزوی چیزیست که در تقدیرش نیست
2706