2737
2739
عنوان

سفر به شمال با دوست همسرم

431 بازدید | 25 پست

احتمالا آخر برج۶ با دوست همسرم بریم مسافرت

خانمش بنظر خوب میاد اما ما فقط یکبار همو دیدیم و خیلی کم حرف زدیم و تو اینستا هم هر از گاهی استوری‌های همو ریپلی می‌کنیم

حالا که قراره باهم بریم مسافرت دوست دارم از الان سر صحبتو باهاش باز کنم که بدونم چه اخلاقیاتی داره و چطور پیشش حاضر بشم

بنظرتون برای شروع چه پیامی بدم؟

قد: ۱۶۰  وزن فعلی: ۴۳   وزن هدف: ۶۰ امروز: ۱۴/۴/۱۴۰۱یعنی میشه منم تپلی شم؟🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من که بودم پیام نمیدادم مسافرت برید انشالله خوش میگذره.من خودم اصلا خانوم دوست شوهرمو ندیده بودم رفتیم مسافرت😂خیلی خوشگذشت بعد اون چندبااار رفتیم با هم مسافرت خوش سفرن

همیشه سکوت نشانه تایید حرف طرف مقابل نیست                   گاهی نشانه قطع امید ازسطح شعور طرف متقابل است...

در حد اعتدال خوشرو و با احترام رفتار کن ولی صمیمی نشو و از مشکلات یا از خوبی های همسرت و زندگی مشترکت به هیچ وجه براش تعریف نکن. دوست مال پشت در خونست. یه روز به حرفم میرسی

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»
برنامه سفر بچینید باهم  کم کم سر صحبتو باز کنید مثلا بگو دوربین دارین  یا مثلا لباس چی ب ...

مثلا از همون اول چطور بگم؟🥺

سلام عزیزم خوبی؟ بیا برای سفر باهم یه کم صحبت کنیم آشناتر شیم یخمون باز شه

هوم؟🥺

من که بودم پیام نمیدادم مسافرت برید انشالله خوش میگذره.من خودم اصلا خانوم دوست شوهرمو ندیده بودم رفت ...

😂😂

آخه یبار رفتیم بیرون با همدیگه 

حتی شوهرامون خجالت می‌کشیدن و باهم حرف نمی‌زدن دوست ندارم مسافرتمونم اینطوری باشه🤦🏻‍♀️😂

2738
در حد اعتدال خوشرو و با احترام رفتار کن ولی صمیمی نشو و از مشکلات یا از خوبی های همسرت و زندگی مشترک ...

مرسی🥺💋

مثلا از همون اول چطور بگم؟🥺 سلام عزیزم خوبی؟ بیا برای سفر باهم یه کم صحبت کنیم آشناتر شیم یخمون با ...

ن بگو سلام مثلا مریم جان خوبی؟ 

بعد حالشو بپرس و بگو برنامت واسه سفر چیع 

چی میپوشی و از ای حرفا بعد زیاد گرم نگیر تا خودشم ی کم سوال بپرسه ازت و ی کم بینتون صمیمیت ایجاد شع 

ن بگو سلام مثلا مریم جان خوبی؟  بعد حالشو بپرس و بگو برنامت واسه سفر چیع  چی میپوشی و از ...

وای آره عالیه😍

رفتارش چطوره چطور خانومیه زود جوش میخوره یا خودشو میگیره؟ مهربونه? 

یه بار باهم رفتیم بیرون خیلی کامل جواب سوالامو می‌داد اما اصلا شروع کننده بحث نبود بنظرت چرا؟🤔

اما مثلا تک اینستا عکس خودمو می‌زارم استوری لایک می‌کنه یا استوریشو جواب میدم خیلی دوستانه جواب میده

در کل بنظرم خیلی دختر مهربونیه!

2706