2733
2734
عنوان

خواستگار

207 بازدید | 14 پست

دوستان من یه خواستگار دارم از همه چیش خوشم میاد ولی کارش به دلم نمیشینه،از طرفی خیلی سخته رد کردنش منظورم محدودیت خانوادس،من یسال پیش بایکی دوست بودم خیلی دوسم داشت شغلش خوبه خیلی...امروز بهش پیام دادم هنوزم دوسم داره فک میکنم،نمیدونم چجوری بهش بگم بیا خواستگاری...قبلا میخواست منو به زنداییش معرفی کنه و همش میگف بالاخره ک خانواده ها میفهمن رابطمون حس میکنم شاید به ازدواج فک می‌کرده ولی الان و نمیدونم،توروخدا راهنماییم کنید اگه تجربه دارید

کسی دوست داشته باشه میاد جلو دیگ باهاش خدافظی کن بگو دارم ازدواج میکنم شايد اومد خواستگاری شایدم خدافظی کرد 

لایک نکنننننننن لایک نکنننننننننن                مه ترسه … عاشقبه عاشق بوون ترسی ناوی ئه و په ره که ی شیت ده بیت شیتیش بو خوی دنیایه که!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین به خاطر حرف بی ارزش دوست پطر قبلز ، زندگیتو خراب نکن 

منم فکر کردم عشق سابقم ادم حسابیه و خواستگارمو زود رد کردم 

بعدا پشیمون شدم 

واسه کسی بمیر برات تب کنه 

کسی که بخواد ادمو مثل ادم میاد خواستگاری

ولش کن 

به خواستگارت بچسب 

بخ قبلی فکر نکن 

مثل من میشی ها ، زود رد کردم 

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏
2740
تا الان صد تا دوسدختر عوض کرده  چ لزومی داشت پیام بدی ؟

قبلا دوسش نداشتم بیخودی بلاکش کردم،ولی الان حاضرم باهاش ازدواج کنم ولی این خواستگارمو نه،خیلی شرایط سختی دارم نمیتونم ردش کنم خواستگارمو ینی خانواده نیمزارن

قبلا دوسش نداشتم بیخودی بلاکش کردم،ولی الان حاضرم باهاش ازدواج کنم ولی این خواستگارمو نه،خیلی شرایط ...

خب اینم در نظر بگیر شاید اون تورو نخواد دیگه شاید کسی اومده تو زندگیش  پیام دادی جوابتو داد ؟ چی گفتین ؟ 

اره جواب داد قراره عصر ببینمش

خب  ان شالله که خیره 

حالا ک واقعا د این حد میخوایش 

بگو خواستکار سمج دارم اما من  هنوز تورو دوسدارم و از رو بچگی لج کردم الکی بلاکت کردم شاید فرجی شد 😊😁

2706