2733
2734
عنوان

خواهرم چرا اینجوری حق با کیه

217 بازدید | 23 پست

چن وقت پیش میخواستیم هماهنگ کنیم منو خواهرم و دوستون بریم قشم

هی خواهرم امروزدفردا کرد و یهو آمد گفت با شوهرمو بچه هام میخواموبریم قشم،،،دریغ از یک تعارف،،،ما هم مجرد،،،مامانم اجازه نمیده با دوستم برم و دیگه نرفتین

بعد ۶ ماه حالا باز چن روزه گفتم بیا بریم شهرستان نیومد نیومد یهو باز با شوهرش رفت قرار شد با هم بریم

خیلی حرص خوردم،،،گفتم تو برو من فردا میام یا دو سه روز بعد یا واستا با هم بریم 

گفت من با اتوبوس میرم با بچه ها 

یهو میبینم با ماشین با شوهرش رفته یه زنگ نزده تعارف نکرده

این عین بد جنسی نیست

شهرستانم خونه منه کلید شو گرفت رفت

بهش گفتم من شب میترسم تنها برم

یک سال خونم خالی نیومده حالا با شوهرش رفته

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی

بچه ها حق دارم ناراحت بشم

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب اون متاهله حق داره که دوست داشته باشه بخوادباهمسرش بره مسافرت

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

به نظرم کار هر دوتون مسخرس ، خواهرت باید یبار یجایی میبردت و توهم اینو بدون که حق دارن خودشون تنها برن ، انتظار نداشته باش تو رو هم ببرن ، تصور کن شوهر کردی و خانواده تشکیل دادی بعد یه خواهر مجرد هی بخواد بیاد دنبالتون مسافرت .

چرا بهش کلید دادی؟😏😒حاضر نشده تورو خونه خودت ببره بعد بهش کلید  میدی؟

اره واقعا خیلی حرص خوردم دریغ از یه تعارف

خوبه خونه خودش ماهی یه بارم نمی رم

شوهرش  اصلا بهم رو نمیده ،،،واقعا براش متاسف شدم

یک ساله دارم بهش میگم بیا باهم بریم من تنها میترسم

چون خونه رو طبقه سوم کسی اجاره نمی کنه

خب اون متاهله حق داره که دوست داشته باشه بخوادباهمسرش بره مسافرت

لااقل خونه خودم میزاشت منم بیام چی میشد همیشه با همن

دیگه شوهرش سالی یه بارم مارو دعوت نمیکنه

حالا میرفتیم با هم چی میشد خونم همه مواد غذایی داره 

بامادر وپدرت برو چراباخواهرت هماهنگ میکنی؟

اونام نمیان

خب دوست داره با شوهر و بچه هاش بره دلش نمیخواد بچشو تنها بذاره حقم داره ادمی‌که متاهله مه نمیتونه زن ...

قرار شد با بچه ها و خواهرم بریم نگفت شوهرش میخواد بیاد