2737
2739
عنوان

بد رگ بودن

2670 بازدید | 28 پست

سلام من بد رگم و هر موقع میرم سرم بزنم یا آزمایش خون پدرم درمیاد تمام دستامو سوراخ میکنن 

دیشب رفتم بیمارستان نتونست رگ پیدا کنه آخرش زد تو یه رگ کوچیک پشت دستم اما ورم کرد و خودش اومد بیرون تمام لباسام پر خون شد پرستاره می‌گفت خودت کندیش ولی خودش اومد بیرون داد زد سرم گفت مگه بچه ای می‌ترسی وایسا بزنم بجای دیگه منم فرار کردم از دستش واقعا مشکل از کجاست از کنه که رگ هام معلوم نیست یا از پرستارا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم حتما تپولی 

عزیزت مرده عزیزم

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
2728

منم اینجوریم

اصلا ی رگ ندارم انگار همیشه رگام هست موقع سرم و اینا گم میشن

همه دستمو اخرین بار سوراخ کرد و همه جاش کبود بود هی میگفت رگت ضعیف بود پاره شد انقدم تا چن روز درد میکرد

تهش پام خورد به لیوان نیمه پرش ریخت  
2740

واقعا از دست پرستاره فرار کردی🤣🤣

من بلد نیستم  وقتی دلم گرفت ، با کسی درد و دل کنم ، بلد نیستم وقتی بی پناه بودم ، به کسی پناه ببرم ، من عادت کرده ام همه جا قوی باشم ، و این بیشتر از همیشه ضعیفم میکند ...! 💐 تنهایی شیک تره ...! 💐 چه درونم تنهاست ..........
2706