2733
2734
سوالاتش در چه حد ؟ مثل مقدماتی یا پیچیده اس ؟ از کدوم کتاب بیشتر سوال میاد ؟قدیمی یا جدید ؟ تست های اینترنتی خوبن ؟
کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

از کتاب جدید از قسمت فنی هم اومده بود من دفعه اول قبول شدم تست های تو اینترنت هست بزنی فنی رم بخونی قبولی
دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من اون هفته داشتم کتاب جدید رو بخون همه بخشها رو تستها رو هم بخون ولی تستایی که من داشتم سوال از بخش فنی و یه سری بخشهای دیگه نداشت ولی تو ازمون بود
به هر فصلی غمی، هر صفحه ای انبوه اندوهی، #وطن جان! خسته ام😔 پایانِ خوبِ داستانت کو؟ 
یه دختره کنار من بود قبل امتحان تو گوشیش یه سری نمونه سوال داشت که از بخشهای جدیدم تست داشت ولی نمیدونم از کجا گرفته بود
من بخش فرهنگ رانندگی رو نخونده بودم از شانس خوبم کلی تست از اون قسمت بود
به هر فصلی غمی، هر صفحه ای انبوه اندوهی، #وطن جان! خسته ام😔 پایانِ خوبِ داستانت کو؟ 
خاله امیر احتمالا از بازار گرفته !! اما برنامه های بازار هم مزخرف چون همش پول می خواد
کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

قطره جون من تازگیا قبول شدم من باور کن کتاب رو لاشو باز نکردم فقط کلاسا رو رفتم که یادگرفتم و بعد برنامه آزمون آیین نامه رو از بازار دانلود کردم 2تومن برای مقدماتی 5 تومن هم آیین نامه اصلی و تستاشو کامل کامل همشو زدم و هردوشو دفعه اول قبول شدم
Lilypie Premature Baby tickers
2706